NCC سقوط هواپیما در Patiala خلبان مرده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Ludhiana | به روز شده: فوریه 24, 2020 4:40:40 pm

NCC plane crash, NCC pilot killed, patiala plane crash, punjab news, indian express میکرو-نور هواپیما از شماره 3 NCC هوایی واحد سقوط کرد در منطقه نظامی در نزدیکی پاتیالا حمل و نقل هوایی باشگاه در سنگرور-Patiala جاده ها است. (اکسپرس عکس)

یک خلبان کشته شد و یک دانشجوی دانشکده افسری مجروح پس از ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه (NCC) هواپیما در پاتیالا در روز دوشنبه.

به گفته پلیس میکرو-نور هواپیما از شماره 3 NCC هوایی واحد سقوط کرد در منطقه نظامی در نزدیکی پاتیالا حمل و نقل هوایی باشگاه در سنگرور-Patiala جاده ها است.

پاتیالا SSP Mandeep سینگ Sidhu تایید کرد که یک خلبان کشته و یکی دیگر از دانشکده افسری در داخل هواپیما مجروح شد.

SSP Sidhu گفت: “این هواپیما در زمان خاموش از عمران فرودگاه نوار باشگاه و سقوط در منطقه نظامی در نزدیکی و بعد از چند دقیقه. بال فرمانده GS چیمه درگذشت و یک NCC دانشکده افسری مجروح شد.”

NCC plane crash, NCC pilot killed, patiala plane crash, punjab news, indian express این هواپیما در زمان خاموش از عمران فرودگاه نوار باشگاه و سقوط در منطقه نظامی در این نزدیکی هست. (اکسپرس عکس: Harmeet Sodhi)

SSP گفت: دانشجوی دانشکده افسری بود پایدار آسیب های جدی.

“این یک دو نفره هواپیما. این تصادف حوالی ساعت 12.50. مرحوم بال فرمانده چیمه از نیروی هوایی هند (IAF) در نمایندگی با NCC به آموزش دانشجویان. مجروح دانشجوی دانشکده افسری به عنوان Vipan کومار Yadav, یک دانش آموز از دولت Mohindra کالج پاتیالا شده است معطوف به فرمان بیمارستان Chandimandir. او دریافت کرده است جدی آسیب های نخاعی” گفت: SSP Sidhu.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>