LeBron James با توجه به بازگشت به بازی های المپیک است. جیمز — دو بار مدال طلا و سه بار المپیک — میان 44 بازیکنان اعلام شده توسط ایالات متحده آمریکا بسکتبال روز دوشنبه به عنوان فینالیست برای این تیم است که بازی در توکیو بازی ها در این تابستان. جیمز در سال 2004 2008 و 2012, کمک به ما برنده طلا در اخیر دو اقدام ، استخر شامل 19 بازیکن که برنده در مجموع 31 مدال طلا در هر دو المپیک یا جام جهانی رقابت برای آمریکایی ها — از جمله نه نفر از بازیکنان که اسیر المپیک عنوان برای ایالات متحده آمریکا بسکتبال در ریو دو ژانیرو چهار سال پیش.

“من همیشه نگهداری می شود که سهام مهم است” ایالات متحده آمریکا بسکتبال, مدیر عامل جری News آسوشیتدپرس گفت. “و به شما کسب درآمد سهام توسط شرکت. بنابراین ما فکر می کنم آنها به دست آورده ایم حق به نام به کلی فهرستی برای ایالات متحده آمریکا بسکتبال. خیلی نخبگان. این فوق العاده ای گلدان و خبر خوب این است که همه آنها گفت: آنها می خواهند به بازی.”

جیمز بازی کرده است در 68 بازی برای ما تیم ملی است و گفت: چندین بار در طول سال گذشته و یا به طوری که او در حال فکر کردن در مورد یکی دیگر از بازی های المپیک — پس از نشستن از ریو بازی برای دلایل مختلف. بخشی از علاقه به شرکت در این تابستان این است که این شانس را به بازی برای ما مربی Gregg Popovich از سن آنتونیو اسپرز.

“این یک امکان” جیمز گفت: در ماه دسامبر.

وجود خواهد داشت هیچ tryouts. ایالات متحده آمریکا بسکتبال را پاره لیست پایین به 12 نفر تیم المپیک در اوایل ماه ژوئن کسانی که تصمیم گیری ساخته شده توسط کمیته انتخاب و به بر اساس بازیکن در دسترس بودن و سلامت. اردوگاه آموزشی شروع خواهد شد در اوایل ماه جولای به طور بالقوه به عنوان کمی تا دو هفته پس از پایان NBA Finals. بازی های المپیک شروع جولای 24.

ایالات متحده آمریکا بسکتبال مقامات از جمله News و Popovich از سن آنتونیو اسپرز را در دیدار با بازیکنان در یک از راه های مختلفی در طول چند هفته گذشته. برخی مذاکرات شده اند به طور مستقیم با بازیکنان برخی با عوامل آنها برخی با NBA, باشگاه, گاهی اوقات ترکیبی از آنها — و, News, اشاره, وجود دارد برخی از موارد که در آن بازیکنان رسیده به طور مستقیم به ابراز علاقه.

اگر آنها را در لیست این بدان معناست که ایالات متحده آمریکا بسکتبال معتقد است آنها می خواهند به بازی. “من احساس بسیار خوبی در مورد پاسخ” News گفت.

همچنین شامل استخر: 15 از 16 بازیکن از ما که در حال برنامه ریزی برای بازی در روز یکشنبه NBA همه ستاره بازی و 12 نفر از اعضای تیم که به نمایندگی از ما در تابستان گذشته جام جهانی بسکتبال در چین — که در آن آمریکایی ها موفق تنها یک هفتم-پایان محل پس از حدود سه ده بازیکن که در لیست در برخی از نقطه کاهش یافته است در طول راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر