در طول عادی NBA فصل مناظر و صداها را از عرصه خدمت به عنوان یک پس زمینه زرق و برق دار و اصلی دادگاه مزیت برای آن تیم است. اما با طرفداران مجاز در غرفه برای آینده راه اندازی مجدد به دلیل جاری COVID-19 گیر لیگ اورلاندو-منطقه حباب راه اندازی مجدد خواهد شد که قطعا احساس های مختلف برای هر دو بازیکنان و مربیان و همچنین مخاطبان تلویزیون از راه دور.

NBA وعده داده است به انجام بهترین خود را به برخی از صداهای آشنا و محیط زیست است که بازیکنان در حال استفاده می شود به بازی و طرفداران شده اند عادت کرده اند به دیدن هنگامی که پرده رسما قطره در روز پنج شنبه شب.

تعداد سابق NBA مربی Stan Van Gundy خواهد شد که در خدمت به عنوان یک تحلیلگر برای یکی از TNT را پخش در شب افتتاحیه در میان کسانی که کنجکاو برای دیدن چگونه بازیکنان را تحت تاثیر قرار آتیپیک راه اندازی و چه نوع قبلا نامفهوم بینش در دادگاه می تواند در دسترس برای طرفداران مشابه در از راه دور.

“من فکر می کنم این ایده مناسب است چرا که با هیچ سر و صدا آن را تقریبا وهم آور” Van Gundy گفت. “منظور من این درست نیست که هر بازیکن یا مربی برای استفاده است.” بصری, NBA خواهد بود بهره گیری از محیط منحصر به فرد با تلاش برای آوردن طرفداران حتی نزدیک تر به عمل در دادگاه از طریق یک 31-راه اندازی دوربین اکثریت آن عمل خواهد شد ربات.

NBA سر نسل بعدی برنامه تلویزیونی سارا Zuckert گفت: لیگ خواهد به کارگیری یک “صوتی صوتی” است که سعی خواهد کرد به تقلید — حداقل تا آنجا که ممکن است — تیم’ صفحه اصلی عرصه است.

لیگ شروع تست برخی از پیشرفت های جدید در طول scrimmages هفته گذشته هر چند آنها صرفه جویی زیادی برای زمانی که بازی به طور رسمی شمارش.

“تقویت میکروفن در عرصه واقعا می تواند منجر به افزایش احساس و صدا. شما شنیدن بسیاری از کفش کتانی squeaks و توپ پرش” Zuckert گفت.

لیگ نیز مشغول به کار با مایکروسافت به صورت دیجیتالی را طرفداران واقعی چهره و صدای طرفداران به پخش برنامه از طریق خود مایکروسافت تیم های پلت فرم. این انتخاب طرفداران که مشخص می شود توسط این تیم در خانه هر بازی خواهد بود هر دو دیده می شود بر روی صفحه نمایش در داخل عرصه و شنیده می شود در telecasts.

Van Gundy گفت: حسابداری فن متغیر است در مورد ضرورت تا آنجا که نوآوری است.

“آن را مانند (کمیسر NBA) آدم نقره ای نشستم و گفت:” شما می دانید اجازه دهید برخی از این چیزها. آنها خواهید بود بهتر از داشتن طرفداران در بازی است.’ این چیزی است که اتفاق افتاده است” Van Gundy گفت. “این بود که ما نمی توانیم طرفداران در بازی ما چگونه می توانیم مطمئن جو بهترین می توان آن را تحت شرایطی ؟ و این چیزی است که آنها اقدام به انجام است.” در حالی که برخی در دادگاه تعاملات باقی خواهد ماند و خاموش و حتی با افزایش صوتی, آن را قطعا نمی خواهد غرق شدن همه چیز است. وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای تایید عدم صداها معمولا ایجاد شده توسط جمعیت NBA در عرصه است که صندلی در هر نقطه از 18,000 به 20 ، 000.

آن را احتمالا می تواند شامل همه چیز از گاه به گاه کلمه لعنت گرفتن از طریق دیگر در دادگاه تعاملات است که تیم ممکن است بخواهید به نگه داشتن آرام. و نیمکت می تواند یک عامل در ارائه خاموش-دادگاه انرژی برای پر کردن خلاء ایجاد شده توسط عدم طرفداران.

همه باید آن را ارائه هدیه برای برخی از بازیکنان و طرفداران به طور یکسان کلیپرز مربی Doc Rivers گفت.

“من فکر نمی کنم ما نیاز به پیشاهنگی در حال حاضر چون هر بار که یک مربی باعث می شود یک تماس با ما میخوایم آن را بشنود. هر زمان ما را به یکی از آنها قصد شنیدن آن را,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت بسیاری از اسرار است که برای مطمئن. من فکر می کنم بازیکنان را بشنود چیزهایی که آنها هرگز قبل از شنیده. مقامات متاسفانه خواهد شنیدن چیزهایی که آنها هرگز قبل از شنیده است.” بازیکنان می دانند آن متفاوت خواهد بود و همچنین اگر برخی انتظار نداریم که بیشتر از هر چیزی فراتر از خوشخو گفتگوی بورسی — که حتی داوران نیز پیوستن به در از زمان به زمان.

“راستش همه خیلی نگران سطل زباله سخنگو” یوتا گارد داناون میچل گفت. “در بسیاری از فقط جوک های ساخته شده بر روی زمین است. بدیهی است که آمده حذفی زمان که نوع میره.” بحث زباله کنار, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن بازی ها-بازی مرد Kevin هارلن گفت: طرفداران نیز امیدوارم که برای قدردانی چقدر مربیگری اتفاق می افتد بر روی زمین مانند توسط بازیکنان مانند شهر اوکلاهما گارد نقطه کریس پل.

“من فکر می کنم آن را به گرفتن مردم و بی حس کردن دیگران با تعجب زمانی که آنها را بشنود که چقدر او صریحتر کنترل یک بازی” هارلان گفت. “او با استفاده از صدای خود را به عنوان آنجا که هر بازیکن در این بازی در هر دو به پایان می رسد از زمین — calling out دفاع خواستار جرم هدایت بازیکنان در مقابل گفتن بچه ها برای کمک به تقویت یک موضوع است. … او فقط یکی از نمونه های بسیاری است که من فکر می کنم مردم واقعا به شگفت زده می شود که چقدر ارتباطی است که در روی زمین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de