NBA رویداد در جیپور به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انجمن ملی بسکتبال (NBA) در روز پنج شنبه به تعویق افتاد دریبل-a-thon رویداد است که برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه 8 مارس در دانشگاه راجستان جیپور. بیانیه زیر را صادر شده توسط NBA هند مدیر عامل راجش Sethi در آزادی مطبوعات:

“پس از توصیه مقامات دولتی در مورد در حال توسعه وضعیت مربوط به کروناویروس در جیپور ما را ساخته اند این تصمیم به reschedule دریبل-a-thon به تاریخ بعد.”

کروناویروس در نظر گرفتن تلفات در سایر رشته های ورزشی:

توکیو بازی های المپیک 2020

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ تضمین کرده است که مشغول آماده سازی برای یک “موفق” بازی های المپیک تابستانی که در حال برنامه ریزی برای شروع در ماه ژوئن در توکیو. حداقل 230 نفر در سراسر ژاپن گزارش شده است به توان و حذف coronavirus طبق یک گزارش از خبرگزاری AFP. این ویروس همچنین گزارش شده مربوط به پنج مرگ و میر در کشور است. اما کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور “ابراز تعهد کامل برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020”. “مشترک گروه ضربت در حال حاضر ایجاد شده است در اواسط ماه فوریه مربوط به کمیته بین المللی المپیک توکیو 2020 میزبان شهر توکیو دولت ژاپن و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در” کمیته بین المللی المپیک گفت.

یورو 2020

UEFA رئيس جمهور الکساندر Cerefin روز چهارشنبه ابراز اطمینان کرد که coronavirus نمی خواهد از خط خارج یورو 2020 قصد دارد با وجود بیماری در اروپا است. ایتالیا بدترین آمار کشور در این قاره و رم یکی از 12 سالن در اروپا که در آن مسابقات قرار است به اتفاق. اما Cerefin ابراز اعتماد به نفس است که بدن آماده شده است “هر احتمالی”. “شما نمی دانید که چگونه بسیاری از نگرانی های ما هنگامی که ما سازماندهی یک رقابت” Ceferin روز سه شنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار کنگره در آمستردام. “ما نگرانی های امنیتی ما بی ثباتی سیاسی نگرانی و یکی از نگرانی های است که همچنین این ویروس و ما در برخورد با آن و ما با اعتماد به نفس ما می تواند مقابله با آن است.”

سری A

در سه شنبه شب اسپانیا, وزیر بهداشت, Salvador Illa گفت والنسیا در لیگ قهرمانان گذشته 16 دوم را در خانه به سمت آتالانتا بعدی سهشنبه, مارس 10 باید در پشت درهای بسته. در ایتالیا, یوونتوس تا به حال خود را در سری A بازی به نام کردن در تعطیلات آخر هفته در حالی که اینتر میلان در بازی لیگ اروپا بازی خانگی پشت درهای بسته. Coppa ایتالیا در مرحله نیمه نهایی دومین مرحله مسابقه بین یوونتوس و آث میلان در تورین در روز چهارشنبه شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. یوونتوس با توجه به میزبان لیون در تورین در بازی برگشت خود در لیگ قهرمانان گذشته-16 کراوات در مارس 17 و این بازی نیز می توان در پشت درهای بسته. انگلستان در بازی دوستانه مقابل ایتالیا برنامه ریزی شده برای مارس 27 لغو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>