کمیسر NBA می گوید هیچ تصمیم گیری به احتمال زیاد تا زمانی که ممکن است

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لس آنجلس, آوریل 7 سال 2020 (AFP) – NBA کمیسر آدم نقره ای می گوید او فکر می کند آن را در حداقل ممکن است قبل از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده می تواند در مورد سرگیری 2019-20 فصل بود که تعطیل میان coronavirus بیماری همه گیر.

“آنچه من گفته ام من مردمی در طول هفته گذشته این است که ما فقط فقط باید بپذیریم که حداقل برای ماه آوریل ما نمی خواهد در یک موقعیت برای هر گونه تصمیم گیری” نقره روز دوشنبه گفت: در مصاحبه ای که زندگی می کنند جریان در NBA حساب توییتر.

“و من فکر نمی کنم که لزوما به معنی در مارس 1 ما خواهد بود,” او اضافه شده است.

NBA عمده بود ما طرفدار ورزشی لیگ به توقف بازی ها, تعطیل فصل در شب مارس 11 بعد از یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای ویروس.

NBA فصل به طور منظم راه اندازی شد برای پایان دادن به در مارس 15, با بازی های حذفی با توجه به شروع در مارس 18 سرفصل نسبت به ماه ژوئن NBA Finals.

با ادامه سیاستهای چگونه ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش و هنگامی که آن را ممکن است شامل نقره گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود که آیا به سعی کنید برای تکمیل فصل به طور منظم و یا احتمالا مستقیما به پلی آف.

و نه لیگ homed در حالات مانند برگزاری مسابقات سبک برگشتی در یک محل واحد در یک گزارش اخیر احتمالا لاس وگاس.

“من نمی خواهم به ترک این پیشنهاد که ما در حال انجام همه چیز ما می تواند احتمالا به راه اندازی مجدد تحت شرایط مناسب” نقره گفت.

او اشاره کرد که یک بار بازی می توانید رزومه این گزینه نمی تواند نامحدود است.

“من می گویند که من نگاه کردن به تابستان وجود آمده یک نقطه که در آن ما شروع به تأثیر فصل آینده,” او گفت:.

نقره گفت: لیگ هنوز هم با توجه به از سرگیری بازی بدون طرفداران, آیا در NBA عرصه در عمل امکانات و یا در یک سایت مسابقات سبک برگشتی.

یک گزارش پیشنهاد لیگ بود که با توجه به لاس وگاس برای این مسابقات.

“شده است وجود دارد بسیاری از حدس در مورد شهرهای مختلف و مکان های که ممکن است برگزاری یک مسابقات” او گفت:. “ما در حالت گوش دادن در حال حاضر. ما به تماس شده توسط بسیاری از کسانی که در حوزه های قضایی به درخواست آنچه که ما سطح بهره است.

“اما وجود دارد فقط بیش از حد ناشناخته در حال حاضر.

“سلامتی همه درگیر در NBA برای اولین بار آمده است.”

نقره ای گفت که او نمی تصور کنید که به هنگام تماس به تعطیل کردن لیگ در مارس 11 که خیلی از ایالات متحده آمریکا به زودی خواهد بود در زیر پناهگاه در خانه سفارشات به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر شات در هاب از جمله سیاتل و نیویورک.

“نبود هر یک از این دیدگاه گسترده است که کشور ما در اصل می شود به طور کامل تعطیل بیش از چند هفته آینده” او گفت:.

“واقعیت این است که اینجا نشسته امروز, من می دانم که کمتر در راه از من است.”

نقره اشاره کرد که NBA و ورزشی در کل اولین کسانی بودند که کسب و کار ایالات متحده برای توقف عملیات به عنوان مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله به سرعت گسترش ویروس.

– ‘نمی تواند سازش ایمنی’ –

او گفت: او گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد که یک کنفرانس تلفنی با نقره و عمده دیگر ما ورزشی پرسپولیس در روز شنبه که به اعتقاد او “تمام لیگ به اشتراک گذاری این نظر است که ما خیلی دوست دارم به بخشی از جنبش به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“البته که نمی تواند در یک راه است که می سازش ایمنی,” او اضافه شده است.

در حالی که نقره باقی می ماند در مورد اثر اقتصادی بیشتر تمدید تعطیل خواهد شد که در 55,000 افراد شاغل در NBA — بسیاری از آنها در یک بازی-صورت روز — او همچنین گفت: افزایش استفاده از تکنولوژی برای جلسات مجازی و از جمله منجر شده بود لیگ به کشف “مجازی بیشتر راه هایی که مردم می تواند تجربه بازی.

“چگونه می تواند ما در حال حاضر فکر می کنم در مورد فرصت های استفاده از این خرابی دوباره بیان این تجربه برای طرفداران ما?” نقره گفت.

bb/rcw

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>