Kawhi Leonard به سرقت برده نشان می دهد بر روی زمین و سالن Famer Magic Johnson زمان در مرکز صحنه در یک عاطفی قبل از بازی مراسم در شب NBA ادای احترام به اواخر Kobe Bryant.

شیکاگو مورد علاقه پسر آنتونی دیویس غرق شد یکی از دو پرتاب آزاد به کلاه هیجان در سه ماهه چهارم و بالابر تیم LeBron به 157-155 پیروزی تیم Giannis در روز یکشنبه 2020 NBA All-Star Game.

لئونارد به پایان رسید و با 30 امتیاز و هفت ریباند و اهدا شد جدید Kobe Bryant جایزه MVP. جایزه شد و پس از نام سابق لس آنجلس Laker که جان همراه دخترش جی جی و هفت نفر دیگر در یک وحشتناک هلیکوپتر سقوط سه هفته پیش.

“من می خواهم برای تشکر از کوبه همه چیز را برای او انجام داده برای من همه مذاکرات طولانی و تمرینات. با تشکر از شما” گفت: لئونارد که در ریورساید کالیفرنیا در لس آنجلس در جنوب.

Giannis Antetokounmpo به پایان رسید و با 25 امتیاز و 11 پرتاب ریباند را برای رهبری تیم Giannis که نگهداری این بازی برای بستن و درست تا ناخن جویدن در پایان برساند.

“بچه ها مصرف شد اتهامات و در حال اجرا به عقب بازی دفاع گفت:” لئونارد از شدت رقابتی همه ستاره بازی که به شدت در تضاد با روز جمعه خوش خیم افزایش ستاره بازی که رو به وخامت گذاشته به یک اسلم-dunking مسابقه.

با نمره 156-155 و جدید با فرمت دیکته که برنده مورد نیاز را برای اولین بار برای رسیدن به 157 امتیاز دیویس رفت و به خط دو عکس بعد از اینکه خراب توسط تیم Giannis’ Kyle Lowry.

“به من گفت: من هم تیمی های من که قرار بود برای رفتن به دست یکی از اولین و فشار بیشتری را بر خودم به ضربت بزمین کوبیدن دوم,” دیویس گفت که رشد در شیکاگو است.

که دقیقا همان چیزی است که او برای قرار دادن یک پایان کامل در شب آغاز شد که با یکی دیگر از Laker آیکون جانسون ساخت یک سخنرانی احساسی و عاطفی ارج نهادن برایانت در مقابل جمعیت 20,900 در مرکز متحده در شیکاگو است.

“ما به شما هرگز دیگر بازیکن بسکتبال کاملا مانند کوبه” گفت: Johnson, که همچنین ادای احترام در روز یکشنبه به دیوید استرن اواخر کمیسر NBA. “نمره 81 امتیاز در یک بازی. نمره 60 امتیاز در آخرین بازی. و سپس با برنده شدن پنج NBA است.”

جیمز ساخته شده خود را 16th همه ستاره شروع به شکستن یک کراوات با برایانت برای همه زمان. برایانت رکورد بیشترین all-star MVP جوایز با چهار.

“میراث او است که زندگی در هر روز, با ما” گفت: جیمز برایانت.

لیگ نیز مفتخر برایانت با داشتن تیم Giannis خود را می پوشند شماره 24 و تیم LeBron خود را می پوشند و بسکتبال-بازی دختر شماره 2.

تیم LeBron به دست آورده $400,000 در پول جایزه که به آنها اهدا شده به مشهد جوانی خیریه شیکاگو از دانشمندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de