رئیس ناتو را رد کرد رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای تماس اروپایی “استراتژیک گفت و گو” در مورد نقش فرانسه سلاح های هسته ای گفت: “سعی و آزمایش” بازدارنده بود و در حال حاضر در محل.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: به لطف آمریکا و بریتانیا سلاح های اتمی اروپا شد و در حال حاضر حفاظت شده توسط دیرینه و موثر چتر اتمی.

در حالی که یک عضو ناتو و فرانسه را ندارد آن سلاح های اتمی در دسترس داد اما در عمده سخنرانی هفته گذشته پاکسازی به نام برای گفت و گو در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مورد آنچه نقش فرانسه بازدارنده هسته ای می تواند بازی کند.

استولتنبرگ که سال گذشته در درگیری با پاکسازی بیش فرانسه رهبر ادعای ناتو درد و رنج بود “مرگ مغزی” در ژئوپولیتیک تفکر به آخرین پیشنهاد سرد پذیرش است.

“ما باید به یاد داشته باشید که ما یک اروپایی بازدارنده هسته ای-امروز 28 متحدان تحویل که هر روز و آن را نه تنها یک وعده اما این چیزی است که شده است وجود دارد برای چندین دهه” استولتنبرگ به خبرنگاران گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“این سعی و آزمایش ما ورزش است و آن را نهادینه و آن را نهایی و تضمین امنیت برای اروپا است.” فرانسه و اتحادیه اروپا را تنها قدرت هسته ای پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و پاکسازی شده است و پشتیبانی از این ایده از اروپا “استقلال استراتژیک” — توانایی دفاع از خود را بدون تکیه بر آمریکا — هر چند او اصرار بر تعهد خود به ناتو است.

استولتنبرگ گفت: فرانسه یک “بسیار ارزشمند متحد” که قابلیت های هسته ای کمک به ناتو به طور کلی امنیت.

دیدار وزیر دفاع آلمان از Annegret Kramp-Karrenbauer استقبال فرانسه پیشنهاد در حالی که اصرار دارد آن را به معنی تضعیف توافق هسته ای حمایت می کند.

“اگر ما تقویت و اروپا به این معنی مهمتر از همه تقویت اروپایی ستون ناتو” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im