در سراسر کشور مستند تمدید دو هفته دیگر می گوید: دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت در روز جمعه تصمیم به گسترش در سراسر کشور مستند, ضروری, coronavirus شیوع توسط دو هفته دیگر. قبلی مستند مجموعه ای بود برای پایان دادن به این جمعه.

با توجه به بیانیه مطبوعاتی توسط این وزارت خانه تصمیم به گسترش مستند فراتر از آوریل 4 گرفته شده پس از یک “بررسی جامع”.

“پس از یک بررسی جامع و با در نظر گرفتن این مستند اقدامات داشتن منجر به دستاوردهای قابل توجهی در Covid-19 وضعیت در این کشور, وزارت امور خانه (MHA) صادر شده و سفارش تحت مدیریت حوادث امروز اقدام به گسترش بیشتر این مستند برای یک دوره بیشتر از دو هفته فراتر از مه 4” آن را اعلام کرد.

این MHA نیز با صدور دستورالعمل جدید برای تنظیم فعالیت های مختلف در این دوره بر اساس خطر پروفایل از مناطق کشور به قرمز (hotspot) و سبز و نارنجی مناطق.

دستورالعمل ها را مجاز قابل توجهی تسهیلات در مناطق در حال سقوط در سبز و نارنجی مناطق.

حساس ترین مناطق کشور از گسترش Covid-19 نقطه نظر و سقوط در داخل قرمز و نارنجی مناطق تعیین شده به عنوان مهار مناطق.

مناطق مهار خواهد بود مربوطه تعریف شده توسط دولت های منطقه با توجه به تعداد کل موارد خود را گسترش جغرافیایی و نیاز به خوبی مشخص محیطی از اجرای نقطه نظر.

مقامات محلی شده است کارگردانی برای اطمینان 100% پوشش Aarogya Setu برنامه در میان ساکنان این منطقه مهار.

تحت دستورالعمل جدید تعداد محدودی از فعالیت ها باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن منطقه.

این شامل سفر های ریلی مترو و دولت درون جنبش جاده; در حال اجرا از مدارس و دیگر مراکز آموزشی و آموزش/ مربیگری موسسات; خدمات هتل از جمله هتل ها و رستوران ها; مکان های بزرگ و مجامع عمومی مانند سینما, سالن مراکز, سالن مجتمع ورزشی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی و انواع دیگر از اجتماعات و اماکن مذهبی/ مکان عبادت است.

اما جنبش از افراد هوایی راه آهن و جاده ها مجاز است برای انتخاب اهداف و مقاصد مجاز توسط وزارت.

تجارت الکترونیکی فعالیت در مناطق مجاز هستند فقط در رابطه با کالا ضروری است. دفاتر خصوصی می تواند با تا 33 ٪ قدرت به عنوان در هر مورد نیاز با باقی مانده افراد کار از خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>