نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: فوریه 15 سال 2020 3:18:40 pm

Manmohan Vaidya, Manmohan Vaidya RSS, RSS leader Manmohan Vaidya, Nagpur Lit Fest, Nagpur Literature Festival, India news, Indian Express “ناسیونالیسم نیست Bharatiya مفهوم است. آن متولد شد در غرب مفهوم دولت-ملت و همراه با چمدان از ایدئولوژی مانند فاشیسم و شخصیت مانند هیتلر و موسولینی” گفت: Manmohan Vaidya. (فایل)

و تاکید کرد که هند اخلاق بودند کاملا متفاوت از کسانی که در غرب آر اس اس مشترک دبیر Manmohan Vaidya شنبه به نام برای استفاده از کلمات به جای آن از واژههای انگلیسی که تمایل به تغییر کل راه نگاه کردن به مفاهیم مانند دین تقرير و سکولاریسم تحمل ایدئولوژی و بنیادگرایی.

“ناسیونالیسم نیست Bharatiya مفهوم است. آن متولد شد در غرب مفهوم دولت-ملت و همراه با چمدان از ایدئولوژی مانند فاشیسم و شخصیت مانند هیتلر و موسولینی. در بهارات این مفاهیم rashtriyata که متفاوت از ملت و ناسیونالیسم. از این رو Rashtrvad برای ناسیونالیسم نیست قابل قبول موازی کلمه” Vaidya گفت: در سخنرانی مراسم تحلیف خود را در Nagpur 2 ادبی جشنواره در اینجا.

“Bharatiya مفهوم Rashtra متفاوت است که از ملت است. برای ما Rashtra به این معنی نیست جغرافیای اما مردم و جامعه است. به همین دلیل در بهارات وجود دارد هرگز این ایده از یک دولت انجام همه چیز را برای مردم در یک دولت رفاه به عنوان فصاحت enunciated توسط Ravindranath تاگور,” او اضافه شده است.

“بهارات است که اغلب به عنوان یک کشور از فرهنگ های گوناگون. حق توضیحات باید هند یک فرهنگ است که جشن تنوع. که چون هند است که اساسا یک کشور با یک روحانی, پایگاه” Vaidya گفت.

صحبت کردن در مورد سکولاریسم Vaidya گفت: “این یک کلمه است که متولد شده و در غرب به عنوان یک واکنش به افراط مرتکب مذهبی دولت که دوباره غربی ایده. برخی از افراد آن را به عنوان Dharmanirapekshata. در واقع از آنجا که بسیار معنی و مفهوم دارما متفاوت است بهارات که در آن یک روش زندگی از کلمه انگلیسی دین است. سکولاریسم به طور کامل بیگانه مفهوم است. از این رو قانون اساسی سازندگان تا به حال عمدا آن را نگه داشته در زمان تهیه پیش نویس آن است. آن موضوع دیگری بود که بعد از درج در طول اضطراری است.”

“آیین هندو است که یک کلمه اشتباه. درست استفاده باید Hindutva یا Hinduness. من یک بار به یک روحانی مسیحی که آن اشتباه است به استفاده از کلمه هندو زمانی که مسیحیت نیست نامیده می شوند به عنوان Christanism یا اسلام ندارد نامیده می شوند به عنوان اسلامگرایی,” او اضافه شده است.

Vaidya همچنین به نقل از سوامی Vivekanand و گفت: “هند فراتر از تحمل. این یک کلمه است که دوباره آمد و در پایان یک خشونت آمیز رژیم مذهبی تبدیل توسط نیروی هنگامی که برخی از مردم فکر کشتن خوب نیست. در Hindutva سوال از تحمل نمی کند بوجود می آیند پس از آن همواره ذاتا طوری.”

“به همین ترتیب “kattarwad” بنیادگرایی است بی ربط سکه با توجه با Hindutva پس از یک هندو هرگز نمی تواند بنیادگرای,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im