ملی شهرداری ها, مدرسه بازی ها آغاز می شود

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو:

اول ملی شهرداری ها, مدرسه بازی ها’ افتتاح شد, در دکتر صاحب سینگ Verma ورزشگاه در Kakrola نزدیکی دورکا در روز پنج شنبه.

این رویداد سه روزه که به میزبانی South Delhi Municipal Corporation (SDMC). بیش از 500 دانش آموز از سراسر هند شرکت دارند.

دانش آموزان از مدارس اجرا شده توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) پونا شهری شرکت و امراواتی شهرداری شرکت علاوه بر کسانی که از دهلی سه مدنی شرکت های دهلی اردوگاه هیئت مدیره و جدید دهلی شورای شهرداری (NDMC).

مسابقات مانند throwball, تنیس رومیزی, والیبال, شطرنج, فوتبال, کبدی, kho-kho پاپ پرش هستند که سازمان در دو روز اول. جایزه توزیع برگزار خواهد شد در مراسم اختتامیه در فوریه 22, وزارت آموزش و پرورش مقامات SDMC گفت.

SDMC شهردار سونیتا زمین گفت: “این اولین بار است که SDMC است سازماندهی این مگا رویداد ورزشی. آن را به یک پلت فرم خوب که در آن دانش آموزان از مدارس شهری می تواند ویترین ورزشی خود را با مهارت و استعداد است.”

رئیس آموزش و پرورش کمیته SDMC ناندنی شارما گفت: “دانش آموزان ما در حال گرفتن یک فرصت برای رقابت با دانش آموزان کشورهای دیگر و این را به آنها اعتماد به نفس بیشتری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>