‘ملت شما می توانید اعتماد”: PM مودی می گوید که چرا جهان باید تصمیم هند پست Covid cris…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا برجسته “اعتماد” به عنوان یک عامل مهم در هند مطلوب ظهور به عنوان یک سرمایه گذاری جهانی را در پست coronavirus جهان است که متزلزل اقتصاد جهانی باعث تجدید اولویت های سرمایه گذاری.

نخست وزیر نیز ذکر شده طیف وسیعی از سیاست های تصمیم گیری و اصلاحات انجام شده در حال حاضر به هند به عنوان یک جایگزین مرکز کسب و کار برای جامعه جهانی است.

“ظهور هند به معنی: افزایش فرصت های تجاری با یک ملت است که شما می توانید اعتماد و افزایش جهانی ادغام با افزایش باز بودن افزایش رقابت خود را با دسترسی به بازار ارائه می دهد که مقیاس” ساعت مودی گفت: در مجازی هند, ایده اجلاس با حضور یک گروه با نفوذ از مردم از هند و ایالات متحده است.

سازمان دیده بان | ‘نفس خود را نگه دارید…’: ساعت مودی دعوت از شرکت های ایالات متحده به سرمایه گذاری در هند در USIBC رویداد

نخست وزیر نمی نام چین اما دولت او شده است به طور فعال در حال حاضر تلاش هند به عنوان یک جایگزین مقصد برای کسب و کار جهانی با استناد به چندین مزایای ارائه شده توسط این کشور از جمله اقتصاد مقیاس.

“زمانی که بازار باز زمانی که فرصت زیاد است و گزینه های بسیاری هستند می توانید خوش بینی بود عقب! شما می توانید خوش بینی که هند افزایش می یابد کلیدی در کسب و کار رتبه بندی. به خصوص سهولت انجام کسب و کار رتبه بندی بانک جهانی” ساعت مودی گفت.

همچنین بخوانید: PM مودی رزین های کشور به عنوان سرمایه گذاری جهانی مقصد در هند ایده های اجلاس

او تاکید کرد که جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در هند در 2019-20 شد 74 میلیارد دلار است. “این افزایش 20 درصد نسبت به سال قبل که” ظ گفت به خانه آوردن نقطه خود را.

پرداختن به ما مخاطبان او گفت ایالات متحده-هند دوستی و همکاری می تواند نقش مهمی در کمک به جهان گزاف گویی سریع تر پس از همه گیر. او دعوت به سرمایه گذاری در زمینه کشاورزی و دفاع و فضا fianance, بیمه, حمل و نقل هوایی و زیرساخت های انرژی و بهداشت و درمان.

“هند انجام داده است تاریخی اصلاحات در بخش کشاورزی شده است. وجود دارد فرصت های سرمایه گذاری در نهاده های کشاورزی و ماشین آلات کشاورزی, مدیریت زنجیره تامین, ready-to-eat موارد شیلات و ارگانیک تولید” از ظ گفت.

او اشاره کرد که دولت وی به افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی کلاه برای سرمایه گذاری در بیمه به 49 درصد و 100 درصد برای سرمایه گذاری در بیمه واسطه. او همچنین گفت که هند بود که افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی کلاه در بخش دفاع به 74 درصد است.

“هند شما را دعوت به سرمایه گذاری در دفاع و فضا. ما در حال افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی کلاه برای سرمایه گذاری در بخش دفاع به 74 درصد است. هند تاسیس دو دفاع دالان برای تشویق تولید تجهیزات دفاعی و سیستم عامل است.”

همچنین به عنوان خوانده شده: بالا نقل قول از ساعت نارندرا آدرس در هند ایده های اجلاس

ساعت زمین می آید در هند ایده های اجلاس با حضور مقامات ارشد دولت هند و ایالات متحده که در حال تنظیم پست-همه گیر بازیابی دستور کار است.

دعوت از سرمایه گذاری در حمل و نقل هوایی داخلی بخش PM مودی گفت: تعداد مسافران هوایی در کشور شد و انتظار می رود به بیش از دو برابر در عرض 8 سال بعد و خصوصی هواپیمایی هند برنامه ریزی شد به induct بیش از یک هزار هواپیمای جدید در طول دهه آینده.

این اجلاس دیده می شود بحث ها در مناطقی از جمله هند و آمریکا همکاری و آینده روابط بین دو کشور در یک پست-همه گیر جهانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>