مریخ متوقف هرگز به مرزهای تخیل انسان – یکی از دلایل که چرا تلاش برای به دست آوردن یک نگاه دقیق تر از سیاره سرخ شده و خستگی ناپذیر. عکس های غیر معمول سوراخ بر روی این سیاره کشف شد در سال 2011 به تازگی ارسال شده توسط سازمان ملی هوانوردی و فضا (ناسا).

تصویر به تصویر می کشد گرد و خاکی دامنه های مریخ Pavonis مونس آتشفشان. تصویر گرفته شده توسط HiRISE ابزار سرنشین رباتیک Mars Reconnaissance Orbiter که در حال حاضر حلقههای این سیاره است.

جالب است که چنین مریخ چاله به نظر می رسد “نسبتا خوب نامزدهای” شامل زندگی آنها به عنوان داخلی غارها که باقی می ماند “نسبتا ” محافظت” از سیاره, سخت, سطح, ناسا گفت: در آن وبلاگ در اوایل این هفته.

همچنین تماشا کنید: ناسا در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای فضانوردان مشتاق

“این حفره هستند و بنابراین نخست اهداف احتمالی آینده فضاپیما ها و حتی انسان سیارات کاشفان” خواندن این وبلاگ منتشر شده در تاریخ 1 مارس.

همچنین بخوانید: همه روی عرشه کشتی فضایی! Elon Musk با هدف ارسال 10 لاخ مردم به مریخ تا سال 2050

این تصویر نشان می دهد که سوراخ بود باز حدود 35 متر در سراسر به یک غار زیرزمینی که تخمین زده می شود حدود 20 متر عمق.

در حالی که تا چه حد کامل دهانه است که مورد بررسی کارشناسان معتقدند به همین دلیل است که وجود دارد یک دایره دهانه اطراف این سوراخ.

مریخ چهارمین سیاره از خورشید است و یک جو بسیار نازک است. آن را نیز یکی از مهمترین کاوش در منظومه شمسی است.

محیط زیست سیاره سرخ است مشخص می شود که گرد و خاکی سرد و تقریبا بیابان مانند. کاشفان پیدا کرده اند که میلیاردها سال پیش در این سیاره بسیار مرطوب و گرمتر با متراکم تر جو است.

در حالی که هند و آژانس فضایی اروپا (ESA) خود را فضاپیما در مدار بالا مریخ ناسا سه فضاپیما در مدار یک لندرور و یک کاوشگر بر روی سطح مریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de