Narinder Batra خواستار پایان دادن به جنگ در IOA

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی المپیک انجمن (IOA) رئیس جمهور Narinder Batra روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر برای پایان دادن به اختلافات در ورزش بدن که حتی به رده بالای کمیته بین المللی المپیک.

آن آغاز شده با چمن جنگ بین Batra و IOA دبیر Rajeev مهتا و به یک نقطه که در سوال مطرح شد در مورد اعتبار سابق را در انتخابات به پست بالا.

“من به تمام درخواست تجدید نظر مقامات و اعضای IOA به اجتناب از اختلافات و همکاری در جهت بهترین منافع از ورزشکاران و توسعه ورزش مربوطه می باشند,” Batra در بیانیه ای گفت.

عمومی spats بین IOA مقامات رسیده درب خانه کمیته بین المللی المپیک و جهان هاکی روی بدن-از FIH-با چند مقامات سوال Batra انتخابات به عنوان رئیس جمهور از هر دو IOA و FIH.

قدرت کشمکش بین مقامات اصلی IOA زمانی شروع شد که Batra گفت: مهتا که او می خواهد به بیش از چند مسئولیت از او به “به اشتراک گذاشتن بار خود را”.

آن را به تدریج به یک سطح که در آن معاون رئیس جمهور Sudhanshu Mittal به دنبال یک تحقیق بین المللی به Batra, انتخابات, تقاضای رد شد توسط کمیته بین المللی المپیک و همچنین FIH.Batra و مهتا نیز به دیدگاه های مخالف از سرگیری فعالیت های ورزشی در کشور در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که Batra انتظار عمل به رزومه توسط اکتبر مهتا کمتر خوش بینانه و تأکید کرده است که ورزشکاران نباید با عجله برگشت به آموزش و یا رقابت با توجه به افزایش موارد در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>