Nancy Pelosi, بالا, خانه مترقی به جو بایدن دوقلو تاییدیه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن خود را تمدید حزب وحدت تلاش های دوشنبه با bookend تاییدیه از بلندگو نانسی پلوسی و رهبر از خانه مترقی حزبی که گاهی اوقات جنگ سخنران از سمت چپ.

دو اطلاعیه از Pelosi و واشنگتن در کنگره Pramila Jayapal برجسته بایدن در تلاش برای جلوگیری از تکرار انتخابات ریاست جمهوری 2016 زمانی که تنش بین استقرار دموکرات و حزب مترقی پهلو hobbled هیلاری کلینتون در از دست دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پلوسی یک دوست دیرین از بایدن را یک چهره دموکراتیک استقرار و می بالد شاید وسیع ترین شبکه در سراسر حزب ثروتمندترین اهدا کنندگان. Jayapal که قبلا حمایت برنی سندرز برای رئیس جمهور است روسای کنگره مترقی حزبی که اعضای آن می خواهید جارو گسترش فدرال نقش دولت در اقتصاد به ویژه از طریق یک تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” طرح بیمه است که بایدن و پلوسی به نفع نیست.

دو زنان منعکس کسانی که رویکردهای متنوع شنبه به عنوان آنها خود را توضیح داد رایج نتیجه رسیدند که یک بایدن دولت بهترین فرصت برای دموکرات ها برای پیشبرد یک دستور کار لیبرال حتی اگر در درجه است.

پلوسی صحبت کردن در یک فیلم ویدئویی گفت: بایدن و ارائه می دهد “امید و شجاعت ارزش و اصالت و صداقت است.” او گفت که او می تواند یک “صدای عقل و انعطاف پذیری” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

80 سال بلندگو همچنین با اشاره بایدن را به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و معاون رئیس جمهور در طول سال 2010 مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی و بهبود اقتصادی اعمال پس از فروپاشی مالی سال 2008.

Jayapal در بیانیه خود اشاره کرد که او “همیشه با موافقت معاون رئیس جمهور بایدن در امور سیاست.” در عین حال او زده عملی خط پایین در مورد چشم انداز یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

“هر گونه پیشرفت به سوی آینده ای بهتر نیاز به شکست دادن او در این ماه نوامبر” Jayapal, 54, گفت:.

بیشتر کنگره تکرار ادعای بایدن تکرار است اغلب در میان اخیر خود در کمک رسانی به ترقی خواهان. او قاب دستور کار خود به عنوان “پیشرفته ترین” برای هر نامزد دموکرات “در تاریخ است.”

در خصوص 77 ساله بایدن بیداد مورد نظر خود را در مراقبت از سلامت مسیر “عمومی گزینه” دولت برنامه ای برای رقابت با شرکت های بیمه خصوصی اما نه یاغی آنها را به عنوان یک جهش بزرگ رو به جلو است. او همچنین نقل مکان کرد و به سمت مترقی پهلو و اگر نه تمام راه را به سندرز و Jayapal با طرح های پیشنهادی برای کاهش بدهی وام دانشجویی و چشم پوشیدن, عمومی, کالج شهریه برای فقیر طبقه کارگر و بسیاری از طبقه متوسط خانوار. ساندرز پیشنهاد آمرزنده تمام بدهی وام دانشجویی و عمومی دانشگاه, شهریه رایگان.

Pelosi حمایت نبود غیر منتظره در حال حاضر که بایدن است presumptive دموکراتیک نامزد. او پشتیبان گیری با این وجود تقویت بایدن به مشاجره است که او را بهترین فرصت برای نگه داشتن خانه اکثریت و به دست آوردن مجدد کنترل سنا از جمهوری خواهان.

به عنوان خانه رهبر اقلیت در 2018, Pelosi رهبری دموکراتها midterm خانه پیروزی. حزب برنده بیش از 40 جمهوری-برگزار می شود کرسی را به اکثریت و دست پلوسی دوم به نوبه خود به عنوان اولین زن سخنران در تاریخ ایالات متحده است.

اکثر دستاوردهای آمد در میدان نبرد ولسوالی توسط لنگر حومه و exurbs مکان که در آن بایدن کمپین معتقد است که او می تواند سبقت گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بایدن مبارزه برای بسیاری از خانه فعلی دانشجویان سال اول و او اغلب با اشاره پیروزی های خود را در طول اصلی خود را مبارزه مترقی ریاست جمهوری رقبا. او استدلال کرد که دموکرات ها موفق شد در سال 2018 midterms زیرا آنها حرکت نمی کند بیش از حد به سمت چپ در طول تاریخ جمهوری خواه متمایل شده اند. پلوسی گفت: بارها و بارها که دموکرات ها برنده هنگامی که آنها استخدام داوطلبانی که “متناسب با منطقه خود.”

بایدن را داد با پلوسی با زوج خود در جریان کمک رسانی به ترقی خواهان است بدون طنز سیاسی و خطر است.

معاون سابق رئیس جمهور کار کرده است برای دهه ها به کشت تصویر خود را به عنوان یک طبقه کارگر متحد متولد شده در اسکرانتون پنسیلوانیا. در ضمن پلوسی هر چند اعتماد به سمت چپ به عنوان یک نهاد شکل بوده است که هدف مورد علاقه جمهوریخواهان که کاریکاتور ثروتمند سان فرانسیسکو دموکرات به عنوان با اکثر آمریکایی ها.

جمهوری خواهان دو برابر کردن با یک استراتژی مشابه در بایدن به عنوان او را برداشت بیشتر تاییدیه از ترقی خواهان از جمله Sanders. در نهایت کسانی که پویایی را تست چه بیشتر قانع کننده به رای دهندگان: خواه مشاجره که بایدن پیشنهاد یک دولت توسعه را تهدید می کند که مالیات دهندگان و یا بایدن این مشاجره که یک لیبرال دستور کار است آنچه را تقویت طبقه متوسط و به طور کلی اقتصاد است.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>