NaMo برنامه نقض حریم خصوصی سرخپوستان مدعی ارشد کنگره رهبر Prithviraj…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارشد کنگره و رهبر سابق ماهاراشترا وزیر Prithviraj Chavan روز سه شنبه متهم نخست وزیر نارندرا رسمی نرم افزار تلفن همراه به عنوان محبوب شناخته شده NaMo برنامه از نقض حریم خصوصی از سرخپوستان.

Chavan را توییت می آید در یک روز زمانی که هند تصمیم گرفت برای جلوگیری از 59 چینی تلفن همراه برنامه های کاربردی از جمله Infinite تماس آنها را به مخاطره اندازد هند حاکمیت و تمامیت دفاع و امنیت و نظم عمومی.

Chavan با اشاره به ممنوعیت برنامه های چینی و ادعا کرد بیشتر که NaMo برنامه تغییر تنظیمات حریم خصوصی می فرستد و اطلاعات به شخص ثالث شرکت ها در ایالات متحده است.

“این خوب است که مودی دولت است و حفاظت از حریم خصوصی از 130 کرور سرخپوستان توسط ممنوعیت 59 برنامه های چینی. به صفحه اصلی برنامه نیز نقض حریم خصوصی سرخپوستان با دسترسی 22 اطلاعات نقاط بر روی کامپیوتر کاربر تغییر تنظیمات حریم خصوصی و ارسال اطلاعات به شخص ثالث شرکت در آمریکا” Chavan توییتی در روز سه شنبه.

Google Play Store توصیف صفحه اصلی برنامه به عنوان برنامه رسمی تلفن همراه از نارندرا.

“آن را به ارمغان می آورد شما آخرین اطلاعات روز رسانی های فوری & شما کمک می کند تا به سمت وظایف مختلف است. آن را فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد برای دریافت پیام و ایمیل به طور مستقیم از نخست وزیر نارندرا مودی” آن را می گوید.

هند تصمیم به ممنوعیت Infinite, WeChat و دیگران می شود روند موضوع در رسانه های اجتماعی در چین

با توجه به اطلاعات در دسترس عموم در گوگل, میزبانی وب سایت اطلاعات تلفن همراه از برنامه های موجود درGoogle play store—- به صفحه اصلی برنامه آخرین به روز رسانی در 8 ژانویه سال 2020 و نصب شده 10,000,000+ (بیش از 1 کرور) کاربران.

با توجه به Google Play, برنامه های تعاملی به دنبال دسترسی به محل هر دو موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه) و موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه), میکروفن برای کاربران برای ضبط صدا, دستگاه شناسه تماس گرفته و اطلاعات-که در اصل مربوط به وضعیت تلفن و هویت– عکس/رسانه ها/فایل های.

هند ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite و Shein, توییتر, واکنش های حماسی

آن را نیز به دنبال دسترسی به تلفن همراه, دوربین, گوشی, wifi, اتصال, اطلاعات, اطلاعات تماس, و سایر, متفرقه, مجوز است.

بخش دیگری به نام “برجسته نارندرا برنامه” می گوید این برنامه ارائه می دهد جذاب infographics که “نشان دادن” کار NDA دولت برای تبدیل هند فراهم می کند “منحصر به فرد” فرصت را به دریافت ایمیل و پیام های به طور مستقیم از ساعت, Narendra Modi, پخش PM ماهانه آدرس رادیو ‘Mann Ki Baat’ و هیجان انگیز ارائه می دهد ویژگی های است که “قدرت” به شما کمک می کند نسبت به ساخت یک تفاوت مثبت در جامعه است.

آن را اضافه می کند که این برنامه را می توان حتی به عنوان مهمان بدون نیاز به وارد کردن یک آدرس ایمیل یا تلفن. “این است که بر خلاف بسیاری از برنامه های دیگر که در آن نوعی از اطلاعات مورد نیاز است” این سایت می گوید. 2,58,988 کاربران در فروشگاه Google Play داده اند نرم افزار 4.6 امتیاز از 5.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>