نادال می گوید: او بسیار بدبین’ در مورد بازگشت تنیس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رافائل نادال گفت که او “بسیار بدبین” بیش از یک کامل سرگیری حرفه ای تنیس مدار است که متوقف شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“از نقطه نظر من خیلی بدبین که این مدار را می توانید رزومه یک فعالیت طبیعی” گفت: جهان شماره دو در یک مجازی چت origanized توسط اسپانیایی فدراسیون تنیس (RFET) مربوط به تیم است که برنده سال گذشته جام دیویس.

“در تنیس شما نیاز به سفر در هر هفته اقامت در هتل و رفتن به کشورهای مختلف” نادال گفت.”حتی اگر آن بازی ما بدون مخاطب برای سازماندهی هر صورت شما نیاز به یک مقدار زیادی از مردم درگیر است که نمی تواند نادیده گرفته شود. در سطح بین المللی من یک مشکل جدی است.”نادال گفت که او امیدوار است که محدودیت ها را می توان به تدریج آرام اما افزود که او آگاه بود که جهانی بهداشت وضعیت جدی است.

“ما تا به حال بسیار دشوار ماه و نیم با بسیاری از زیان های مالی و همچنین دیگران که کمتر مهم است که هنوز هم درد و رنج بزرگ برای جامعه من امیدوارم که فقط برای چند ماه در سطح اقتصادی,” او گفت:.”بسیاری از مردم در حال رفتن به از دست دادن شغل خود.” “این لحظات غم انگیز هنگامی که شما ببینید بسیاری از مردم در حال مرگ,” او گفت:.

نادال در حال حاضر گفت: رادیو اسپانیایی که او فکر آن خواهد بود “دشوار” به مرحله یکی از رشته های اصلی “در کوتاه مدت یا میان مدت است.”نادال کار کرده است با دوست خود Pau Gasol اسپانیایی بازیکن بسکتبال به جمع آوری کمک مالی در مبارزه با کروناویروس.

همراه با دیگر پیشرو بازیکنان تنیس مانند راجر فدرر و نواک جوکوویچ, نادال یکی از مروج یک طرح برای ایجاد یک صندوق برای کمک به پایین رتبه بندی بازیکنان رنج می برند که از لحاظ مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>