نادال جنگ تکنولوژی در گرفتن با فدرر موری

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با تمام تقویم ورزشی آمدن به توقف سنگ زنی به دلیل جاری coronavirus همه گیر ورزشکاران از تمام ورزشی در سراسر جهان با استفاده از این مجبور به ارتباط برقرار کردن با دوستان خود و طرفداران از طریق رسانه های اجتماعی.

در روز دوشنبه آن را به نوبه خود از اسپانیا رافائل نادال که با آن مواجه شاید سخت ترین چالش در روز دوشنبه: فن آوری است.

نادال برگزار شد Instagram Live جلسه که شامل راجر فدرر اندی موری و مارک لوپز. در طول جلسه اسپانیولی خندید او به عنوان مشخصه با تلاش پلت فرم و چگونه خود را به بازیکنان دیگر به مکالمه اعتراف است که آن را اولین بار خود را برای رفتن زندگی می کنند.

“همانطور که می بینید من یک فاجعه در همه چیز. اما من در تلاش سخت” نادال گفت.

موری پس از آن در زمان تطبیق در نادال در بخش نظرات و نوشت: “این درخشان است… او می تواند برنده 52 فرانسه باز می شود اما کار نمی Instagram.”

پس از تلاش سخت برای مدتی نادال موفق به آوردن فدرر و سوئیس ارائه به روز رسانی در بهبود خود را از سمت راست عمل جراحی زانو در فوریه. فدرر نشان داد که او خوشحال است با پیشرفت های ساخته شده تا کنون است.

فدرر همچنین کبابی نادال در مورد بازی به عنوان یک چپ زمانی که او به طور طبیعی راست دست.

هنگامی که Swiss maestro چپ موری پیوست نادال برای مکالمه و انگلیسی و همچنین به روز رسانی در مورد بهبودی از خود را راست لگن آسیب است.

در طول این دوره از سرگرم کننده پر Instagram Live جلسه بازیکنان هم ریخته لوبیا در افراد دیگر — از ساختمان تنیس کامل بازیکن برای سفر به عقب در زمان به تغییر یک لحظه در حرفه خود به برخورد با تناقض جمعیت فعلی خود را در سلامت روانی و جسمانی.

همه حرفه ای تنیس فعالیت های باقی مانده به حالت تعلیق تا جولای 13 با توجه به COVID-19 که تاکنون بیش از 1.7 لاخ زندگی در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>