میانمار, تماس خارج چین برای مسلح کردن گروه های تروریستی می پرسد جهان برای کمک به

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

میانمار چین نزدیکترین متحد در آسیای جنوب شرقی است و با اشاره انگشتان دست در پکن برای مسلح کردن گروه های شورشی با سلاح های پیچیده و به دنبال همکاری های بین المللی برای سرکوب گروه های شورشی. در مصاحبه اخیر خود به دولت روسیه-اجرای کانال TV Zvezda میانمار ارشد به طور کلی حداقل Aung Hlaing گفت: سازمان های تروریستی فعال در میانمار در حال حمایت قوی نیروهای’ و به دنبال همکاری های بین المللی برای سرکوب گروه های شورشی.

اشاره به ‘قوی نیروهای’ به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک مرجع به میانمار همسایه در شمال چین است.

میانمار سخنگوی نظامی سرتیپ Zaw حداقل قدح بعد شفافی در نظر ساخته شده توسط Commander-in-Chief از میانمار و نیروهای مسلح. این سخنگو گفت: فرمانده ارتش با اشاره به Arakan ارتش (AA) و Arakan Rohingya Salvation Army (ARSA), سازمان های تروریستی فعال در ایالت راخین در غرب میانمار که مرزهای چین است.

یک ‘کشور’ است که در پشت Arakan ارتش (AA) گفت: با استناد به چین ساخته شده سلاح است که گروه تروریستی مورد استفاده در معدن حملات نظامی در 2019.

آن را غیر معمول است برای میانمار رهبری به انگشت اشاره در چین است. اما این اولین بار نیست که Naypyitaw اشاره کرده بود به اتصال.

زمانی که میانمار نظامی گران یک انبار بزرگ از سلاح های از جمله surface-to-air missiles – هر هزینه بین 70,000 تومان و 90000 – از ممنوع Ta’ang ملی ارتش آزادی در نوامبر سال 2019 نظامی بود تاکید چینی اتصال به سلاح. بسیاری از سلاح های ضبط شده توسط نیروی حال “چینی سلاح” نظامی سخنگوی سازمان Tun Tun Nyi اعلام کرده بود.

این Myanmarese قومی گروه های شورشی عامل همراه چینی مرز عمدتا با استفاده از سلاح های چینی باعث سوء ظن در مورد پکن نقش به عنوان بخشی از تلاش برای حفظ میانمار تحت کنترل

چین برای ثبت منکر آن است که آن را تامین سلاح برای مسلح گروه های شورشی در میانمار اما چنین انکار اغلب تحت درمان با شک و تردید در میانمار.

ارشد کلی Hlaing تا به حال پرچم میانمار نگرانی های اطراف این سلاح زمانی که او میزبان رئیس جمهور چین در ماه ژانویه این سال است. یازدهم پس از آن وعده داده است که چین می خواهد “با دقت مورد مداقه قرار دادن” و مسائل “حل مشکل” با اشاره به این که وجود دارد راه های دیگر برای شورشیان برای به دست آوردن سلاح های چینی.

یازدهم پیشنهاد شد دیده می شود در میانمار به عنوان بخشی از استادانه درست شده ورزش توسط چین به نگه داشتن آن کوچکتر همسایه “ناپایدار”. شده است وجود دارد یک دیدگاه در Naypyitaw که چین با استفاده از نفوذ خود با گروه های تروریستی به عنوان یک تراشه چانه زنی برای صاف اجرای کمربند و جاده ابتکار پروژه ها.

مقامات می گویند پکن شده است از جان گذشته برای فشار چین-میانمار کریدور اقتصادی که به دنبال به چین استراتژیک باز کردن در به خلیج بنگال شرقی و بخشی از اقیانوس هند منطقه است. نیز وجود دارد برخی از نگرانی در اطراف وام های چینی افزایش یافته برای اجرای این پروژه ها است که منجر به نگرانی که میانمار نباید زمین در چین دام بدهی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>