‘بچه ها من احتمالا رنج می برند و همچنین’ چلسی آنتونیو Rudiger معتقد است ‘نژاد پرستی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی مدافع آنتونیو Rudiger می گوید: “نژاد پرستی برنده است” و این که او تا به حال ساخته شده است یک “قربانی” پس از تاتنهام و پلیس لندن گفت که آنها هیچ مدرکی به او اتهام او مورد آزار قرار گرفته بود در طول یک لیگ برتر بازی در ماه دسامبر.

Rudiger درگیر در یک حادثه که در آن تاتنهام را Son Heung-حداقل کارت قرمز نشان داده شد و نشان داد در مدت کوتاهی پس از آن که او قربانی یک میمون حرکت از خانه بخش از جمعیت است.

اما اسپرز و پلیس متروپولیتن گفت: آنها تا به حال هیچ شواهدی از نژادی ،

“نژاد پرستی برنده است. مجرم همیشه می توانید دوباره به این ورزشگاه نشان می دهد که این افراد باید برنده” آسمان ورزش به نقل از Rudiger عنوان کرد و گفت: بعد از چلسی ضرب و شتم تاتنهام 2-1 در روز شنبه.

Rudiger قرار گرفت به این jeers از برخی از طرفداران تاتنهام در طول بازی در استمفورد بریج.

“آنها هرگز و در پایان من قربانی. I won’t give up, i’ll never stop بالا بردن صدای من. من همیشه صدایم اما در رابطه با این, من تنها هستم,” او گفت:.

“این یک فاجعه است. من یک پدر پنج شنبه گذشته و شما شروع به فکر کردن در جامعه آمده است نه به اندازه کافی در مبارزه با نژاد پرستی تا بچه ها من احتمالا رنج می برند به عنوان به خوبی. اگر هیچ چیز تغییر, اگر بچه نمی توانید خوب آموزش و پرورش و پدر و مادر ما را از دست بدهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>