رویای من این است که برای بردن توپ طلا می گوید: Sadio یال

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آن را ستایش بالا برای Sadio یال هنگامی که لیونل مسی خلاصه تا لیورپول ستاره وینگر چهارم-پایان محل در سال 2019 Ballon d’or رای به عنوان “شرم آور”. تقویت آرژانتین نابغه ” تحسین برای او به عنوان به خوبی به عنوان خود ستارگان فرم یال همچنان به بندر امید برنده شدن جایزه معتبر زودتر از بعد.

“ببینید چه چیزی اتفاق می افتد برای Ballon d’or اما رویای من این است که برای برنده شدن در این Ballon d’or و دوست دارم به آن را انجام دهد یک روز” یال گفت: Star Sports نشان می دهد فوتبال ایران.

2020 Ballon d’or awards شب لغو شد به تازگی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

او یک نقش در لیورپول پیروزی خود را در لیگ برتر در 30 سال. در سال گذشته یال پیشگام قرمز’ شارژ به اول یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا از سال 2005.

این زمان در اطراف او به اهداف به ثمر رساند و کمک به نگه داشتن مخالفان و مدافعان در گارد خود را در همه زمان ها. “من همیشه می گویم که در زندگی شما همیشه باید به یک رقیب و مطمئن برای, فوتبال, همه چیز در مورد گرسنه بودن در یک راه خوب به مثل را به نفع خود.

ما برنده لیگ برتر و ما می خواهم برای برنده شدن در آن را دوباره و مطمئن برای لیگ قهرمانان به عنوان خوب,” او گفت:.

یال از دست رفته آخرین بار با وجود قابل اجرا برای هر دو باشگاه و کشور سنگال. ابراز لذت خود را در برنده شدن در لیگ برتر, او گفت:, “خوب, این یک لذت بزرگ و یک افتخار بزرگ برای من و هم تیمی هایم برای اطمینان حاصل کنید. تمام پشتیبانی خوب از سراسر جهان به خصوص از هند به عنوان به خوبی. من فکر می کنم به صبر شده است پس از 30 سال و در نهایت ما آن را طوری آره واقعا خوشحال است.”

او به اعتباری به مدیر Jurgen Klopp برای لیورپول پیروزی.

“او به ما می دهد مقدار زیادی از مشاوره در همه زمان ها است که همیشه برای شما مهم است و همه بازیکنان در حرفه ما است. او به ما کمک کرد مسئولیت در زمان های سخت است که واقعا آسان است.”

یال گفت: مورد علاقه خود را لحظه ای در لیگ بود که باشگاه خود را باز کرد تا فاصله با منچستر سیتی.

“صادقانه آن واقعا دشوار فصل برای ما هم تیمی هایم و هواداران نیز به دلیل آغاز شد آسان نیست – بیش از حد بسیاری از رقیب منچستر سیتی, ایالات چلسی آرسنال.

“اگر من به انتخاب های مورد علاقه من لحظه ای بود که ما را باز کرد تا فاصله بیش از منچستر سیتی. من فکر می کنم هر کسی می تواند نفس کشیدن در آن زمان است.”

او نیز تا به حال یک پیام ویژه برای طرفداران لیورپول در هند.

“رویای من این است که به هند سفر یک روز. من را دیده اند بسیاری در مورد این کشور در یوتیوب و من واقعا آن را دوست دارم. ما را دنبال کنید همه پست ها و نظرات. من می خواهم برای تشکر از همه شما برای حمایت از ما در حفظ و حمایت از ما و ما را انجام خواهد داد همه چیز ممکن است به شما افتخار می کنم. ما بهترین هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>