یک دادگاه دهلی روز شنبه محکوم Brajesh Thakur به حبس تا آخرین نفس خود را به لحاظ جنسی و جسمی آزار چند دختر در یک پناهگاه در بیهار را مظفرپور منطقه.

جلسات اضافی قاضی Saurabh Kulshreshtha نیز فرستاده 11 نفر دیگر به زندان برای زندگی در این مورد.

دادگاه در ژانویه 20 محکوم Thakur که یک بار ناموفق اعتراض مجمع انتخابات در بیهار حزب مردم (BPP) بلیط از چندین جرائم از جمله تشدید دخول تجاوز جنسی قسمت 6 از حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) قانون و جرائم تجاوز به عنف و تجاوز تحت هندی قانون مجازات اسلامی (IPC).

در آن 1,546 صفحه حکم دادگاه نیز محکوم Thakur از جرائم تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 120-B (جنایی توطئه), 324 (باعث صدمه دیده و با سلاح های خطرناک و یا به معنی), 323 (به طور داوطلبانه باعث صدمه دیده است) و آن مربوط به abetment, بخش 21 (شکست به گزارش ارتکاب یک جرم) از POCSO عمل و بخش 75 (ظلم به فرزند) از نوجوانان عدالت عمل می کنند.

بانک مرکزی در 4 فوریه در پی حبس ابد “تا مانده از زندگی” برای Thakur گفت: “تجاوز به عنف جرم است از شهوت و قدرت” و نرمی باید نشان داده شود به مجرم به عنوان قربانیان در مورد افراد زیر سن قانونی بودند.

دادستان عمومی و انقلاب Amit لیورپول گفته بود دادگاه که پنج محکومین — Thakur, Dillip کومار Verma راوی روشن Vikas کومار, Vijay Kumar Tiwari — که به اتهام جرائم از تشدید دخول جنسی و تجاوز باید به زندان ابد محکوم شد مانده از زندگی با توجه به شنیع ماهیت جرم و جنایت مرتکب شده باشند.

ورما کودک افسر حفاظت از منطقه حفاظت از کودکان واحد; Vikas عضو کودک رفاه کمیته; Guddu Patel, Praveen Kumar و Ramanuj Thakur برگزار شد گناه از جرائم از تشدید دخول تجاوز جنسی تحت POCSO عمل جنایی توطئه تجاوز به عنف, تجاوز گروهی, باعث, صدمه, abetment به تجاوز به عنف تحت IPC و POCSO عمل و بخش 75 JJ عمل می کنند.

دو متهم — راما شانکار سینگ و Ashwani — بودند به اتهام جرائم جنایی توطئه و abetment به تجاوز به عنف.

علاوه بر این زنان متهم — Shaista Praveen, صنعت Kumari, Minu Devi, Manju Devi, Chanda دوی نیها Kumari, Hema, Masih, Kiran Kumari — برگزار شد به جرم جنایی توطئه abetment به تجاوز, ظلم به کودک و عدم گزارش کمیسیون ارتکاب جرم.

مدافع Dheeraj کومار ظاهر می شود برای برخی از محکومین گفته بود آنها را به چالش بکشد قضاوت در دادگاه بالاتر است.

سابق Bihar, اجتماعی, وزیر رفاه و سپس JD(U) رهبر Manju Verma نیز مواجه توپخانه ضد هوایی که اتهامات ظاهر که شوهر کرده بود لینک با Brajesh Thakur.

او استعفا از پست خود در 8 اوت سال 2018 است.

مورد منتقل شد و در 7 فوریه 2019 از یک دادگاه محلی در مظفرپور در بیهار به POCSO دادگاه در Saket دادگاه منطقه پیچیده در دهلی نو در راس دادگاه جهات.

در این ماده آمده بود به نور 26 مه 2018 پس از تاتا موسسه علوم اجتماعی ارائه گزارش به دولت بیهار برجسته اتهام سوء استفاده جنسی از دختران در پناهگاه خانه برای اولین بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im