توسط: اکسپرس سرویس خبری | پنجی | منتشر شده در تاریخ: فوریه 9 سال 2020 2:20:37 am

Suresh Bhaiyyaji Joshi, Bhaiyyaji Joshi, Bhaiyyaji Joshi on Hindus, RSS Bhaiyyaji Joshi, Bhaiyyaji Joshi RSS, India news, Indian Express اما Joshi گفت که “کار برای هندوها” است نه جمعی.

RSS دبیر Suresh Bhaiyyaji جوشی در روز شنبه گفت که هر کسی که می خواهد به کار در هند را مجبور به کار برای توانمندسازی مسلمانان به هند و بودایی هستند متفاوت است.

صحبت کردن در Vishwaguru بهارات دو روز آر اس اس کنفرانس Joshi گفت: “ما شاهد بوده است و به این تمدن این تمدن است که بیش از 1000 سال به ظهور و سقوط از هند است. اگر هند است که هنوز زندگی به این دلیل است هندوها. هند نمی تواند جدا از کارش. در هسته این ملت است هندوها و هر کس می خواهد به کار در این کشور او را در جامعه هندو. او را مجبور به کار برای هندوها او را مجبور به کار گرفتن همراه هندو جامعه و همچنین تقویت جامعه هندو و ایجاد آگاهی از Hindusamaj.”

او گفت که “کار برای هندوها” است نه جمعی. این همچنین به این معنی نیست کاری است که “در برابر هر جامعه دیگر,” او اضافه شده است.

او گفت: هند همواره صحبت از تبدیل شدن به یک ابرقدرت در سال 2020. در طول سال گفت: این یک باور و یک رویداد بسیار در انتظار عمدتا از طریق کلمه از دهان توسط مؤمنان. “…من در برابر کلمه قدرت با Rajya (ملت). اگر یکی حتی نمی باید بهارات در تخیل خود را و یا رفتار پس چگونه ما را به تبدیل شدن به یک ابرقدرت?” او گفت:.

جوشی تاکید بر “ایده بهارات” و نیز برانگیخته نوشتههای ماکس مولر و علامه اقبال گفت: “آنها در مورد این ایده از هند در آثار خود و از آن مناسب است به عنوان خوانده شده آنها را دوباره امروز.”

وی افزود: “هند هرگز به پایان خواهد رسید آن را احتمالا تنها کشوری است که دیده می شود خیلی از ظلم و ستم که در آن همیشه هنوز هم افزایش یافته است. در واقع هند بود از ابدیت و آن باقی خواهد ماند تا ابد…. در آن حس Hindusamaj را هرگز نمی میرند….”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im