باید توقف عمل از گناهان’: هند ترسیم خطوط قرمز برای چین در طول L…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بن بست بین هند و چین مرز نیروهای نظامی می تواند حل و فصل شود تنها اگر طرف چینی متوقف می شود, ساخت سازه های جدید در امتداد خط کنترل واقعی (LAC), سفیر هند به چین Vikram Misri گفت: در روز جمعه.

تکرار هند موقعیت است که بن بست و خشونت آمیز چهره در 15 ژوئن باعث شد چین اقدامات Vikram Misri گفت: خبرگزاری PTI در پکن که طرف چینی برای جلوگیری از “عمل فسق و تلاش برای احداث سازه ها در سمتی از لاک”.

سخنان خود روشن ساخته است که هند انتظار دارد طرف چین به اقداماتی که منجر به تشدید تنش و عدم مشارکت در لاک و کمک به بازگرداندن صلح و آرامش در امتداد مرز مورد مناقشه.

همچنین بخوانید: محدودیت های داخلی را بر روی چین سیاست | نظر

این دیدگاه همچنین به نظر می رسد به یک ضربت متقابل و تند به سخنان چین ایران به هند, Sun Weidong که گفته بود در مصاحبه ای در روز پنج شنبه که تعهد ندارد در کشور خود را به حل و فصل این مرز بست. خورشید گفت که او امیدوار سمت هند دیدار خواهد کرد طرف چینی در نیمه راه و جلوگیری از هر گونه اقدامات است که می تواند وضعیت را پیچیده کند.

Misri گفت: تنها راه برای حل و فصل بن بست در طول لاک این است که برای چین به توقف احداث سازه های جدید. او در ادامه گفت: های اخیر چین ادعای حاکمیت بر Galwan ولی کاملا “غیرقابل دفاع” و چنین ادعاهای اغراق آمیز در حال رفتن برای کمک در شرایط حاکم.

هند امیدوار است چین را متوجه مسئولیت خود را در ده-تشدید و disengaging توسط “حرکت به سمت آن از لاک”, او گفت:. چین همچنین باید جلوگیری از ایجاد انسداد و موانع در حالت عادی گشت زنی توسط نیروهای او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: چین, لینک های مشترک بین لاداخ و 3 ما فوق العاده حامل در اقیانوس هند و آرام

هند همواره در انجام فعالیت های هند در کنار لاک او گفت: تکرار این خط گرفته شده توسط امور خارجی وزارت در هفته های اخیر.

این اقدامات توسط نیروهای چینی در روی زمین آسیب دیده اند “قابل اعتماد در روابط دو جانبه”, Misri گفت که حفظ صلح و آرامش در مرز “sine qua non برای پیشرفت در بقیه روابط دو جانبه”.

چین در تلاش برای تغییر وضع موجود بر روی زمین می تواند داشته باشد “موج و پیامدهای” به صورت گسترده تر دو جانبه رابطه, Misri گفت.

همچنین بخوانید: چین تهاجمی ذکراست همراه لاک عطف روابط دو جانبه به 1990s

در به شدت دقت کنید بیانیه ای روز پنج شنبه در امور خارجی وزارت به حال مستقیما مقصر چین برای بن بست در طول لاک و گفت پکن به حال فراوان نیروهای نظامی در امتداد مورد مناقشه مرزی ممکن است پس از تجاوز اخیر درک برای رهاسازی در Galwan دره و نادیده تمام متقابلا توافق هنجارهای مرز گشت.

متهم چین از راه اندازی چندین چهره آف با تلاش به طور یک جانبه تغییر وضع موجود به همراه لاک زدن, سمت هند را رد کرد طرف چینی را “ناموجه و غیرقابل دفاع” ادعا می کنند در Galwan دره. در این بیانیه همچنین اذعان کرد هر دو طرف “باقی می ماند مستقر در اعداد بزرگ در منطقه”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>