باید خرد شدن کمی’: Chhattisgarh, وزیر بهداشت در Covid-19 مبارزه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از ناگهانی سنبله در Covid-19 موارد Chhattisgarh دولت تبدیل شده است تمرکز خود را برای بررسی امکان پذیر جامعه در آینده است. دولت با شناسایی 25 مثبت بیماران تا کنون, که, 10 بازیافت شده اند و از بیمارستان مرخص شد. چهارده نفر – هفت و پنج و هفت در شب شنبه – آزمایش مثبت در روز پنج شنبه در کتقرا یک شهر کوچک کربا منطقه.

Chhattisgarh, وزیر بهداشت TS Singhdeo در مصاحبه با رادیو فردا گفت که دولت ساخته شده است که یک جایگزین ترتیب در مورد تعداد بیماران افزایش یابد. Singhdeo گفت که دولت در نظر دارد برای انجام تست سریع در جهت از بین بردن احتمال گسترش ویروس کشنده از طریق حامل بدون علامت.

س: با افزایش اخیر در Covid-19 مثبت بیماران چگونه است, Chhattisgarh ریزی دولت برای مقابله با این بیماری همه گیر?

TS Singhdeo: پیشرفته تهیه شده است اصل هدایت دولت پس از این همه گیر زدم در درب ما. سلامت و بهداشت است که دولت موضوع اما ما نیز محدود پروتکل گذاشته شده توسط مرکز. برای مثال تست شد به شدت محدود اولیه روز و تلاش های جدی آغاز شده و تنها پس از گردشگران از ایتالیا بازدید از کشور ما. متعاقب آن مرگ و افزایش ناگهانی در موارد گالوانیزه ما.

با وجود این ناهنجاری دولت بود که همیشه بر روی انگشتان خود را از ماه ژانویه خود را. ما شده اند تنظیم برای تدارکات لازم برای مبارزه با این بیماری همه گیر از ژانویه تاکنون است. ماشین آلات تمام شده است در عمل. هر چه تاخیر ایجاد شده است, از آن شده است در حساب به دنبال مصوبات از دولت مرکزی است.

ما رو سریع تست کیت تصویب تنها در مارس 4. بلافاصله مناقصه شناور بود و خیلی زود ما تعداد لازم از کیت. تست خواهد مکانيزه امکان سرایت به گسترش در نرخ هشدار دهنده. عاملی که حامل بدون علامت می تواند انتقال این بیماری به دیگران – این بزرگترین چالش است که می تواند braved موثر تست تنها.

س: اظهارات دولت به رسانه ها پیشنهاد کرد که آنها موفقیت آمیز در مهار این بیماری همه گیر در درون دولت است. آیا شما فکر می کنم که آن را کاملا اغراق می توان چنین ادعا می کنند در این مرحله ؟

TS Singhdeo: من نمی خواهد آن را به یک اغراق است. در واقع, آن است که انعکاسی از ما مصمم آماده سازی برای مبارزه با این بیماری است. ما را ساخته اند کافی ترتیبات در پیشبرد برای دیدار با شرایطی که بوجود می آیند از این تهدید. ما باید در اطراف 4,700 تخت برای بیماران است. ما در حال حاضر دستور داد به تعداد لازم از PPEs برای بهداشت حرفه ای و پرسنل دولتی. ما را ساخته اند جایگزین ترتیبات در مورد تعداد بیماران افزایش می یابد. اگر آن را نقض علامت 20,000 ما شروع به گرفتن کمک از بیمارستان های خصوصی نیز می باشد. ما قصد داریم برای انجام تست سریع در جهت از بین بردن احتمال گسترش ویروس کشنده از طریق حامل بدون علامت.

س: چرا تست شده است انجام می شود ؟ تنها 3000 نفر آزمایش شده اند تا به حال. چرا مناقصات بوده است شناور در حال حاضر زمانی که شما ادعا کرد که دولت آماده شد از ژانویه?

TS Singhdeo: تست شده است انجام می شود صرفا به این دلیل که مرکز پروتکل اجازه نداد به ما. اولین مورد مثبت در چتیسگر گزارش شده در مارس 18. از آن پس ما را توسعه داده اند دو تست امکانات. این اتحادیه دولت تصویب سریع تست به عنوان اواخر به عنوان در مارس 4. ما دستور داده اند 75,000 سریع تست کیت در حال حاضر. مناقصه نمی توانست مطرح شده برای این دلایل در حال حاضر اعلام کرد. حتی در سطح ملی تنها یک آزمایشگاه تست وجود دارد در پونا. در حال حاضر با یک افزایش در تعداد موارد گزارش شده ما حدود 170 تست امکانات در سراسر کشور است.

ما نمی تواند خریداری شده تمامی تجهیزات بر اساس حدس و گمان صرف. امروز ما 18 نفر در دولت و برای که ما منابع به اندازه کافی. ما چالش عمده ای است برای آماده شدن برای یک وضعیت که در آن تعدادی از افراد آلوده به طور نمایی افزایش می دهد. ICMR پروتکل ها اقدام به عنوان تنگناها.

س: عمومی وجود دارد و بوروکراتیک ادراک وجود دارد که وحدت فرماندهی در طول این همه گیر مبارزه و وجود مراکز قدرت در دولت – CM و شما. آنچه شما باید انجام دهید می گویند در مورد این ادراک?

TS Singhdeo: این یک سراب است که ایجاد شده است به نام بد به دولت است. من هستم وزیر بهداشت و گرفتن تصمیمات مربوط به بخش من. هیچ دوگانگی بین CMO و گروه من داده شده است مسئول. به عنوان مثال, به وزیر در پی, به نظر من با توجه به گسترش مستند. من به نظر من به نمایندگی از این اداره پس از موعد مشاوره. این فقط یک نظر و در نهایت رئیس جمهوری را نهایی تماس بگیرید.

سانتی متر است و قدرت نهایی و وجود مطلق و وحدت فرماندهی است. دولت تمام ماشین آلات در حال کار در یک صدایی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. من نه کاری فراتر از دستور من بخش.

س: در نهایت می تواند به شما لطفا روشن یکی فوق العاده گام های گرفته شده توسط Chhattisgarh دولت کمک کرده است که شامل Covid-19 تهدید?

TS Singhdeo: ما پیشرفته تهیه شده است مهم ترین عامل است. مردم شده اند بسیار حمایت و دولت ماشین آلات toiled بی وقفه به امن زندگی ما است. جنگ در پیش روست و ما نباید خرد شدن کمی به منظور اطمینان از ما پیروزی نهایی در برابر این بیماری همه گیر است که بشریت را تهدید می کند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>