‘باید پاسخگو’: تهمت و سرزنش چین برای Covid-19 در جولای 4, سخنرانی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان ایالات متحده خود را جشن گرفت 244th تولد در غیر منتظره ای غم انگیز به شیوه ای منعکس کننده خلق و خوی از یک کشور در تلاطم مرگبار coronavirus شیوع بیماری های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر سرزنش چین برای آن برگزار شد و از امید واکسن تا پایان سال است.

رئیس جمهور برگزار شد که 4 ژوئیه جشن در برابر مشاوره و مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان هشدار داده است که این ویروس نیز گسترش از طریق این همایش بزرگ اشاره نمی کند مرگ و میر در سخنرانی خود. در حال حاضر بدترین آمار کشور مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک 130,000 یکشنبه یا 2.8 میلیون نفر, با بیش از 45,000 عفونت های جدید بیش از 24 ساعت گذشته.

بدون استناد به شواهد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که 99 درصد از coronavirus موارد در ایالات متحده شد “کاملا بی ضرر” بر خلاف نصب موارد در حال اجرا را به میلیون ها نفر نشان می دهد. در این ماه بسیاری از ایالت ها مشخص شده اند تعداد رکورد جدید Covid-19 موارد است. در تگزاس به تنهایی 7,890 بیماران در بیمارستان بستری شد و پس از 238 جدید پذیرش بیش از 24 ساعت گذشته.

کارشناسان بهداشت و درمان را تشکیل اجتماعات بزرگ مانند که تهمت خطاب جمعه در مقابل کوه راشمور یادبود در داکوتای جنوبی روز جمعه استقلال در روز جشن به نام “سلام بر آمریکا” در روز شنبه تا حدودی برای افزایش عفونت گزارش از باد جنوبی متحده در حال حاضر. روز یادبود جشن در 31 ماه مه به عنوان مثال متهم شده است توسط مقامات بسیاری از این 16 متحده خود را برای خوشه — به نام روز یادبود “دست انداز” توسط برخی از آنها.

سازمان دیده بان l در ماه جولای 4th, سخنرانی تهمت انتقاد شدید چین برای Covid-19; پاکستان به شکست “رادیکال چپ”

“چین برگزار می شود به طور کامل پاسخگو” رئيس جمهور گفت: سرزنش چین یک بار دیگر برای گزارشدهی نادرست این بیماری شیوع و گمراه کردن جهان درباره خطرات آن اوایل به اندازه کافی.

تهمت های مکرر سرزنش چین دیده شده است توسط منتقدان به عنوان تلاش برای تغییر سرزنش از خود جنس بنجل دست زدن به بحران است.

به عنوان قبل از او نیز تحت فشار قرار دادند گمراه کننده روایت است که بالا بودن تعداد موارد در ایالات متحده بود که با توجه به تست بیشتر. در حالی که بیشتر تست منجر به تشخیص بیشتر موارد است که راه را برای مقابله با ویروس, مقامات بهداشت عمومی از خود نیروی کار را بارها و بارها گفت: افزایش جمعیت از نتایج مثبت نقطه به نقطه واقعی صحبت در عفونت.

“در حال حاضر ما تقریبا 40 میلیون نفر,” او گفت:.

رئیس جمهور همچنین متصل به امید دستیابی به موفقیت در شکار یک واکسن گفت: “ما به احتمال زیاد درمانی و/یا واکسن راه حل طولانی قبل از پایان سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>