هری گرگ — مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان برای صرفه جویی در زندگی در سقوط هواپیمای ایرباس که به کشته شدن هشت نفر از منچستر یونایتد “Busby Babes” در مونیخ — درگذشت در سن 87.

گرگ بود که ایالات دروازه بان, نجات یک مادر و کودک, دختر, تیمی بابی چارلتون و جکی Blanchflower و مدیر Matt Busby از خرابه هواپیما در 6 فوریه 1958.

او در بازگشت بازی برای منچستر یونایتد فقط 13 روز بعد در برابر شفیلد ونزدی.

گرگ شد جهان گران ترین دروازه بان زمانی که او پیوست متحد در دسامبر سال 1957 برای £23,500 و رفت و در را به رای گیری بهترین در سال بعد از جام جهانی.

او دربسته در محیط 25 بار توسط خود کشور و 247 بار برای ایران از 1957-66.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما اطلاع از مرگ منچستر یونایتد و ایرلند شمالی افسانه هری گرگ, OBE” هری گرگ بنیاد اعلام کرد در آن Facebook صفحه: دوشنبه ،

“هری گذشت مسالمت آمیز در بیمارستان احاطه شده توسط خانواده دوست داشتنی. این گرگ خانواده می خواهم برای تشکر از کارکنان پزشکی در جاده بیمارستان به صورت فوق العاده خود تعهد به هری خود را بیش از گذشته چند هفته.

“به هر کس که به نام و بازدید و یا ارسال شده به خوبی خواسته های ما با تشکر از شما برای عشق و احترام نشان داده شده است به هری و خانواده است.”

ایالات ارسال شده ادای احترام در وب سایت خود.

“این است که با عمیق ترین غم و اندوه است که ما آموخته اند از عبور از بازیکن سابق هری گرگ ابع گفت:” باشگاه است.

“افکار و نماز از همه در باشگاه از رفتن به هری خانواده و دوستان.”

‘آن را در مورد نیکی’

گرگ که افسانه ای ایالات مدیر الکس فرگوسن گفت: او قهرمان شد فروتن در مورد شجاعت خود را در مونیخ.

“من خواهد بود دروغ گفتن اگر من گفت که من در مورد آن فکر در همه زمان ها. در واقع من مجنون او گفت:” در سال 2018 قبل از یک سرویس مارک 60 سال پس از فاجعه است.

“من می دانم که رسانه ها می خواهم به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده در یک باند. من نمی سرزنش مردم است که, اما اگر من تا به حال بخشی از یا تمام من تا کنون به دست آمده را با آنچه اتفاق افتاده در آلمان در مونیخ, اگر چیزی بود که من در زندگی همه چیز در مورد آن نمی آمد بسیار زیاد است.”

آن را به دیگران از جمله به عنوان همکار ایرلند شمالی بزرگ George Best-که تمیز گرگ چکمه — به مجموع شجاعت خود را.

“شجاعت یک چیز است اما آنچه هری بود در مورد بیش از شجاعت” بهترین نوشت: در مقدمه به گرگ زندگینامه در سال 2002. “این در مورد خوبی است.”

فاجعه پس از سوختگیری توقف کشته شدن هشت نفر از جوان جانبی لقب “Busby Babes” که تا به حال برنده متوالی لیگ برتر عنوان. تصادف در سمت چپ مدیر Matt Busby مبارزه برای زندگی خود را.

بد بخت هواپیما آوردن تیم از طریق مونیخ از بلگراد پس از آنها رسیده بود جام اروپا نیمه نهایی.

سقوط هواپیما در سوم آن را تلاش در وحشتناک, شرایط آب و هوا کشتن 23 نفر از جمله سه تن از این باشگاه پشت درهای بسته, کارکنان, دو خدمه و هشت روزنامه نگاران و دو نفر دیگر.

باشگاه بازیافت و تبدیل به نخستین تیم انگلیسی برای بلند کردن جام اروپا 10 سال بعد از آن عمیقا عاطفی شب در ومبلی.

با گرگ عبور چارلتون تنها عضو گروه متحد که در هواپیما بودند که هنوز زنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de