پلیس بمبئی مسدود 1,816 اعتراض مطالب مرتبط با Covid-19 اجتماعی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به دادگاه عالی بمبئی (HC) در روز جمعه از دفع منافع عمومی دادخواهی (PIL) که شکایت کرده بود که پلیس بمبئی تا به حال نقض قانون اساسی تضمین حق آزادی بیان Mumbaikars با استناد به بخش 144 (غیر قانونی مجمع مسلح به یک سلاح کشنده) از قانون مجازات اسلامی (IPC) و ممنوع استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی به انتشار اطلاعات در طول مستند محدودیت های که اجرا شد از اواسط ماه مارس شامل مواج coronavirus بیماری (Covid-19) شیوع بیماری در این شهرستان است.

ماهاراشترا دولت فرستاده شده استشهاد و اطلاع HC که prohibitory سفارشات به پایان رسید بود در تاریخ 8 ژوئن در میان کاهش مستند محدودیت ها و ماموریت خود را دوباره شروع مبارزات انتخاباتی برای باز کردن فعالیت های تجاری در تلاش برای احیای اقتصاد است که roiled با این بیماری همه گیر.

همچنین ذکر شده است که 1,816 اعتراض محتوای مسدود شده بود بین 10 آوریل و ژوئن 8 برای جلوگیری از اطلاعات غلط و چرخش شایعات مربوط به گسترش شیوع بیماری های ویروسی در بمبئی.

دو عضو HC بخش نیمکت متشکل از قضات AA سید و NR Borkar در حالی که از شنیدن این پیل ظ توسط چهار نفر از جمله یک روزنامه نگار نوازنده کاردرمانی و فن آوری اطلاعات (IT) حرفه ای از طریق طرفداران Aditi Saxena و Afreen خان اطلاع داده شد که پلیس بمبئی تا به حال نقض حقوق شهروندان تضمین شده تحت قانون اساسی هند.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از اطلاعات غلط و چرخش شایعات مربوط به گسترش Covid-19 شیوع در شهر بمبئی پلیس تا به حال به استناد قسمت 144 IPC در آوریل 10 و محدود انتشار اطلاعات از طریق پیام رسانی مختلف و سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

بعد یکی دیگر از دستور صادر شده در مارس 23 که تمدید این ممنوعیت تا ژوئن 8.

در ژوئن 1, دادخواهان منتقل HC و التماس برای کنار گذاشتن پلیس بمبئی را سفارش دهید.

در ژوئن 5, دادگاه کارگردانی مقامات دولتی به فایل استشهاد در پاسخ به درخواست.

در روز جمعه, Maharashtra مدافع کل (A-G) Ashutosh Kumbhakoni و دولت pleader Poornima Kantharia فرستاده شده دولت استشهاد و گفت که پلیس بمبئی تا به حال نگه داشته و تحت نظارت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی آوریل 10 برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط و چرخش شایعات مربوط به Covid-19 بیماری همه گیر.

Kumbhakoni ارائه شده است که اطلاعات از طریق این سیستم عامل ایجاد دلهره و وحشت در میان مردم و به عنوان یک نتیجه لازم بود برای تحمیل prohibitory سفارش در مستند محدودیت.

Kumbhakoni خواندن یک انتخاب بخشی از استشهاد ظ توسط Sarah Ashok معاون کمیسر پلیس (DCP) (عملیات) که گفت: “مشاهده شده است که وجود دارد گسترده انتشار خبر جعلی نادرست اطلاعات و اطلاعات نادرست و دیگر چنین اعتراض محتوا در قالب پیام ویدئوها (هر دو ویرایش و خود ساخته) تصاویر و یا الگوهای رفتاری (هر دو ویرایش و خود ساخته) کلیپ صوتی و دیگر اشکال ارتباطی و یا اینترنت و پیام های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.”

“چنین نوع محتوا داشت باعث وحشت و سردرگمی در میان عموم مردم و ترویج بی اعتمادی نسبت به کارمندان دولت و اقدامات صورت گرفته برای کنترل Covid-19 همه گیر و همچنین به ایجاد دشمنی نسبت به جوامع مختلف” به آن اضافه شده است.

Kumbhakoni دعا قبل از دادگاه است که در نور از استشهاد و این واقعیت است که prohibitory سفارشات منتهی به 8 درخواست است infructuous و باید اخراج شود.

دادگاه دیدم شایستگی در ماهاراشترا A-G استدلال و دفع از درخواست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>