سرخپوستان بمبئی پرداخت ادای احترام به آندرتیکر اما ارسال عکس از Rohit Sharma برگزاری…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیگ برتر هند موفق ترین حق رای دادن بمبئی سرخپوستان پرداخت خود را tribute to WWE legend The Undertaker اما عجیب ارسال شده یک عکس از کاپیتان خود را Rohit Sharma برگزاری یک سفارشی ساخته شده از کمربند قهرمانی WWE خود را در توییتر ارسال.

“30 افسانه ای سال. #Paul henry #OneFamily” خواندن که صدای جیر جیر که در آن Rohit WWE و آندرتیکر برچسب بودند. اما دو عکس ارسال شده توسط سرخپوستان بمبئی هستند از سال 2017, زمانی که WWE COO و 14-بار قهرمان جهان Triple H ارائه شده حق رای دادن با یک سفارشی ساخته شده از کمربند قهرمانی خود را IPL پیروزی این فصل.

[email protected] @ImRo45 به عنوان وعده داده شده از @WWE عنوان در راه است… تبریک می گویم! @WWEIndia” خواندن یک صدای جیر جیر ارسال توسط H. سه گانه

زمانی که کمربند تحویل داده شد بمبئی سرخپوستان ارسال شده چند عکس با کاپیتان خود را Rohit flaunting عنوان شده بود که سرخپوستان بمبئی بشقاب در دو طرف. در WWE این صفحات بر روی یک کمربند نشان دهنده دارنده خاص که قهرمانی.

سرخپوستان بمبئی در روز دوشنبه شد اولین IPL حق رای به طور رسمی قرار داده و از یک صدای جیر جیر پرداخت ادای احترام به آندرتیکر که به ظاهر بازنشسته و از در-حلقه رقابت در WWE. در آخرین قسمت از docuseries ‘Undertaker: آخرین سوار’, Mark Calaway مرد به تصویر کشیدن آندرتیکر شخصیت در طول 30 سال گذشته گفت که او هیچ تمایلی به گام در حلقه دوباره.

اگر چه Calaway با استفاده از “هرگز نمی گویم هرگز” مرجع برای زمان حال او خوشحال بود با خود Boneyard مطابقت با AJ Styles در رسلمنیا 36 در مارس و محتوا است و نه نیاز به وارد کردن حلقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>