بمبئی: ADG (نظم و قانون), Vinoy کومار Choubey آزمایش مثبت برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی: Vinoy کومار Choubey اضافی مدیر کل پلیس (ADG) (نظم و قانون) و بمبئی و پلیس را آزمایش کرده است coronavirus بیماری (Covid-19) مثبت است.

علاوه بر Choubey چهار نفر از دستیاران خود را از جمله خواننده یا دستیار شخصی نیز قرارداد SARS-CoV-2 باعث می شود که بیماری رسمی گفت.

Choubey که آزمایش Covid-19 مثبت در روز پنج شنبه پس از یک از دستیاران خود را داشت آلوده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه خود را مانند دیگر اعضای هیات که قرارداد این ویروس.

Rajvardhan سینها مشترک کمیسر پلیس (Jt. CP) (اقتصادی جرم بال) (EOW), بمبئی, پلیس داده شده است هزینه های اضافی از Choubey بخش.

در حال حاضر پلیس بمبئی در سمت چپ تنها با سه Jt. CPs که صدمه ندیده توسط ویروسی معضل از جمله سینها نیروی دریایی Bajaj (دولت) و Madhukar Pandey (ترافیک).

Choubey نیز برگزاری این هزینه های اضافی از جرم و جنایت شعبه پس از Jt CP Santosh Rastogi چپ برای دهلی نو در ماه مه پس از یک دولت مرکزی را نمایندگی.

Choubey 1995-دسته ای پلیس هند سرویس (IPS) مامور شده است در مرکز Covid-19 مدیریت در بمبئی همراه با CP Parambir سینگ.

آنها شده اند هماهنگی با مقامات مدنی بدن بیشتر بمبئی و ارشد بوروکرات در Mantralaya اداری ستاد ماهاراشترا دولت در بمبئی.

Jt. CP (نظم و قانون) بمبئی پلیس صلیب-کاربردی نقش مهمی مانند دیدار با مقامات هر دو در داخل و خارج از اداره پلیس و همچنین اعضای جوامع مختلف و گروه های عمومی.

آن است که هنوز مشخص نشده چگونه Choubey قرارداد ویروس.

Choubey سفر کرده بود چندین مهار مناطق در بمبئی که تا همین اواخر بود که کانون Covid-19 موارد مثبت در ماهاراشترا و پان هند نیز در تلاش برای به اجرا درآوردن مستند محدودیت.

او همچنین ساخته شده بازدیدکننده داشته است مکرر به شمال بمبئی است که گزارش افزایش شیوع بیماری های ویروسی از اواخر.

هر چند Choubey ترویج می شد به اضافه مدیر کل (ADG) رتبه در آوریل ماهاراشترا دولت را از بین بردن او از پلیس بمبئی او به عنوان یک عضو کلیدی در Covid-19 مدیریت در این شهرستان است.

Choubey یک فارغ التحصیل از انستیتو تکنولوژی هند (IIT) (کانپور) برگزار کرده است چندین پست کلیدی در بمبئی پلیس از جمله رئیس EOW, DCP منطقه 9 و همچنین رئیس منطقه ای اداره گذرنامه (RPO), Mumbai.

قبلا چند junior IPS از افسران پلیس بمبئی نیز مورد آزمایش قرار Covid-19, مثبت, اما آنها همه بهبود خود را از عفونت های ویروسی و از سر کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>