های متعدد اطلاعاتی آمریکا هشدار در Covid-19 توجهی نشد رفت: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما سازمان های اطلاعاتی مطرح هشدار در مورد کوروناویروس در طبقه بندی جلسه توجیهی مواد آماده شده برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با افزایش فرکانس بیش از ماه های ژانویه و فوریه یک دوره است که دیده می شود به عنوان یک حیف و میل فرصت را به شدت آماده سازی کشور برای این بیماری همه گیر.

هشدار در آمد بیش از یک دوجین از جلسه توجیهی مقالات به نام رئیس جمهور روزانه مختصر واشنگتن پست گزارش روز دوشنبه اضافه کردن به بدن در حال رشد از اخبار حساب و گزارش از botched و تاخیر در پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به این بیماری همه گیر.

اول ذکر این ویروس در PBD آمد در اوایل ژانویه.

با توجه به گزارش سه شنبه صبح چهار ماه پس از آن کشته شده بود 52,256 — 1,378 فقط در 24 ساعت گذشته — و آلوده 988,490 تا 22,412 بیش از روز قبل.

این هوش هشدار به گزارش روزنامه موفق به ثبت نام در جمهور که تمایل به جست و خیز روزانه جلسات می کند و توجه زیادی به دهان و خلاصه او ترجیح دو یا سه بار در هفته.

اولین اقدام مهم صورت گرفته توسط برگ برنده دولت برای مبارزه با شیوع آمد و در اواخر ژانویه با ممنوعیت مسافران از چین به جز ما شهروندان است. اما دولت انجام سپاسگزارم برای تمام فوریه یک دوره از دست دادن فرصت به گوشت گاو تا ضروری, لوازم پزشکی, تجهیزات حفاظتی و شروع اجتماعی-دورى و دیگر کاهش تلاش.

رئیس جمهور ادامه داد: برای بازی کردن گرانش از بحران است. “آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد,” او گفت:, مارس 26. “فقط آرامش خود را حفظ. آن دور خواهد شد و او گفت:” در مارس 10 روز قبل از این که اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر به عنوان پست گزارش اشاره کرد به عنوان یک نمونه از رئیس جمهور شکست به درک جدی بودن این وضعیت است.

رئیس جمهور اصرار دارد که هیچ تاخیر در پاسخ به بحران است و ذکر شده در ژانویه سفر بان کی مون به عنوان برجسته از دولت خود پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>