چند نفر در WWE از جمله رنه جوان تست مثبت برای Covid-19, AEW را جان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به تازگی تایید شد که WWE به حال رشد و نمو استعداد تست مثبت برای رمان coronavirus. این شرکت اعلام کرد که به عنوان یک اقدام احتیاطی آنها در حال انجام آزمایشات بر روی افرادی که در حال حاضر در WWE عملکرد مرکز. در حال حاضر گزارش شده است که چندین نفر از جمله یک حلقه استعداد باید آزمایش مثبت برای Covid-19.

رایان ساتن Pro Wrestling ورق گزارش کرده است که WWE انجام آزمون این هفته و زمانی که نتایج آمد مشخص شد چند نفر باید Covid-19.

“طرفدار کشتی ورق آموخته های متعدد مردم در WWE که در عملکرد مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19 این هفته از جمله در حلقه استعداد. در حالی که معلوم نیست زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند دقیقا و یا چگونه بسیاری از آنها برای کشتی گیران منابع به ما بگویید که حداقل سه نفر که در WWE عملکرد مرکز در اورلاندو مثبت دریافت نتایج آزمون این هفته گفت:” این گزارش.

یکی از این افراد به تست مثبت است WWE مجری رنه جوان که در توییتر تایید کرد که او Covid-19.

“مرد. آنچه در چند روز. من نشان می دهد لغو می شود و من Covid. پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را. ایمن ماندن هر کس [قلب قرمز emoji],” او نوشت.

جوان را نشان می دهد در فاکس ‘WWE پشت صحنه’ لغو شده است در حالی که AEW صاحب تونی خان تایید کرده است که رنه شوهر جان Remi (AEW قهرمان جهان) خواسته شده است به ماندن در خانه توسط پزشکان.

“به تازگی @JonMoxley تا به حال تماس با کسی که تا به حال تماس با کسی که COVID-19. Mox درست & به ما هشدار داد. Doc خواسته او را به ماندن در خانه و تست شده برای محافظت از ما در اینجا در تست ما سایت. قفس را در عمل امشب در AEW دینامیت جلوتر از خود را به عنوان مبارزه با” تونی گفت در توییتر.

کشتی ناظر Bryan Alvarez گزارش داد که WWE انجام شده Covid-19 آزمون در روز دوشنبه و قبل از مداخله اسمک دان روز جمعه پس از رشد و نمو استعداد داشت Covid-19 مثبت است.

WWE نشده را تایید کرد, اخبار و اما اظهار داشت که آنها را ادامه خواهد داد تست کارکنان.

“WWE ادامه خواهد داد COVID-19 تست از آن استعداد تولید خدمه و کارکنان در پیشبرد TV productions برای آینده قابل پیش بینی کردند.”

قبلا WWE انجام شده متوسط چک بود و استعداد کارکنان و کارکنان پاسخ پرسشنامه ها قبل از ورود امکانات خود را برای تلویزیون و PPV دوست پسر سبزه خوابگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>