توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 فوریه سال 2020 9:47:39 pm

BJP MP Tejasvi Surya urges Centre to extend NRC to Karnataka Tejaswi شد و شرکت در بحث در حرکت با تشکر از رئیس جمهور را در آدرس Lok سبها. (فایل)

BJP MP, Tejaswi Surya گفت: اکثریت جامعه هوشیار باشند و یا مغول حکومت را به بازگشت به کشور به عنوان او ناودان ضد کا اعتراض در شاهین باغ.

او شرکت در بحث در حرکت با تشکر از رئیس جمهور را در آدرس Lok سبها.

با اشاره به اعتراض های جاری در شاهین باغ در برابر تابعیت اصلاحیه قانون گفت: “مگر در مواردی که اکثریت جامعه همچنان هوشیار روز از مغول راج ممکن است دور.”

سخنان خود برانگیخته واکنش تند و تیز از اعضای مخالف.

Surya نیز با تمجید نخست وزیر نارندرا مودی برای رفع چند مسائل مهم که تا به حال شده است در انتظار برای چند دهه.

این کا او گفت با هدف حل و فصل مسائل ناشی از تجزيه و افزود: “جدید هند نمی تواند به ساخته شده است بدون درمان زخم های گذشته است.”

او گفت که CAA شد در مورد دادن تابعیت به آزار و اذیت اقلیت ها در پاکستان Bangaladesh و افغانستان و نه برای گرفتن هر کسی شهروندی است.

تحت رهبری Modi, Surya گفت: مسائل مختلف از گذشته دیده می شود بسته شدن. این شامل abrogation از ماده 370 ساخت و ساز رم معبد بدو مشکلات و لغو سه گانه Talaq.

K Sudhakaran (کانگ) گفت که زمانی که اقتصاد بود رفتن را از طریق آن بدترین فاز و بیکاری بالا بود رئیس جمهور در سخنرانی خود در مورد ساخت هند یک دلار 5 تریلیون اقتصاد 2024.

در نظر از کارمندان دولت که اصول اقتصاد قوی هستند گفت: همان بیان استفاده شد و سپس رئیس جمهور آمریکا جورج بوش روز قبل از سقوط از امریکا یاد بانکدار سرمایه گذاری لیمن برادرز.

نه تنها که Sudhakaran گفت: حتی قبل از رکود بزرگ پس از آن رئیس جمهور ایالات متحده می گویند که اصول اقتصاد خود را قوی بودند.

Anupriya پاتل (Apna Dal) خواستار آن است که دولت هند قضایی کمیسیون خدمات برای اطمینان از نمایندگی عقب مانده جامعه در قوه قضائیه.

Khagen Murmu (BJP) افسوس که غرب بنگال دولت بود اجرای طرح های رفاه این مرکز در دولت است.

Badruddin اجمل (AIUDF) گفت که مردم در تمام جوامع باید مبارزه برای آزادی کشور و نادرست است که اعلام کند هر کس مخالف سیاست های دولت به عنوان “gaddar’ (خائن).

او گفت که دولت باید با مردم صحبت اعتراض به CAA در شاهین باغ و جاهای دیگر و توضیح مفاد آنها.

Shrirang Appa Barne (شیو سنا) خواستار آن است که حزب حاکم تحقق تمام وعده آن را به حال ساخته شده را به مردم این کشور است.

او پشیمان است که اگر چه دولت وعده داده شده را به دو برابر درآمد کشاورزان توسط 2022 کشاورزان هنوز اقدام به خودکشی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im