نمایندگان مجلس تقاضا خانه آنلاین پنل جلسه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو: روز قبل از پارلمانی پنل است که با توجه به بحث در مورد هند آمادگی برای مقابله با Covid-19 همه گیر و مشابه شیوع بیماری به احتمال زیاد در آینده قانونگذاران باید تجدید مطالبات به صورت آنلاین جلسه بدون حضور فیزیکی.

علم و فن آوری رئیس کمیته Jairam رامش که سر این بحث به نوشته Rajya سبها رئیس N. Venkaiah Naidu به دنبال تصویب خود را برای اعضای پانل به ملاقات آنلاین.

“بسیاری از اعضای این کمیته ابراز ناتوانی خود را برای حضور در این جلسه به دلیل محدودیت های مسافرتی قرنطینه و دیگر محدودیتهای. من تردید اگر ما می تواند جمع اوری یک نصاب” رامش نوشت و به او گفت در توییتر “که در آن وجود دارد را دارد و مهارت!”

مجلس و مقامات باید صرف ساعت های طولانی به کار کردن چگونه به انجام چنین جلسات آنلاین, اما فایده ای نداشت به عنوان رسوبات و بحث های پیچیده در لایه های پنهان کاری. قانونگذاران می گویند که فقط تایید از Naidu و Lok سبها اسپیکر Om Birla مورد نیاز است برای پانل های مربوطه تحت دو خانه به روند حاضر در میان همه گیر.

Dravida Munnetra Kazhagam (DMK) MP Dayanidhi ماران بیش از حد نوشت: به آناند شارما رئیس پانل در امور ساخت یک درخواست مشابه.

“با کشورهای مختلف و با داشتن دستورالعمل های مختلف و مشاوره های مسافرتی قرنطینه مقررات, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد در ورود/بازگشت از آن می شود بسیار پیچیده اعضا برای حضور در جلسات کمیته,” او نوشت: به Sharma.

او ابراز نگرانی کرد که به دهلی نو به معنی “افشای خودم به Covid ویروس” و چگونه آن را به شدت تحت تاثیر خود مجلس وظایف خود را در حوزه.

حزب همکارش Tiruchi سیوا به نوشته هواپیمایی وزیر Hardeep پوری درخواست او را به اطمینان حاصل شود که خطوط هوایی در حفظ و وسط صندلی خالی برای جلوگیری از تماس بین مسافران است.

فرودگاه ها حفظ “و اجرای با جدیت و صداقت تمام بهداشتی اقدامات احتیاطی مانند حرارتی اسکن مطابق با اصول بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی از مسافران تا شبانه روزی” در عین حال “بسیاری از پروازها در حال پرواز با ظرفیت کامل ترک به اندازه کافی فضای مورد نیاز بین مجاور مسافران,” او نوشت.

او ابراز نگرانی کرد که در طول سفر هوایی به دهلی نو از چنای است که طول می کشد تا سه ساعت بدون علامت یک مسافر ممکن است در پرواز ترک باز فرصتی برای “گسترش ویروس به راحتی و سریع تر” پردازنده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>