MP: اعتراض زن معلم مهمان tonsures سر; BJP انتقاد شدید کنگره

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | بوپال | Published: February 19, 2020 10:20:42 ب. ظ

Madhya Pradesh BJP teacher protest, teacher protests MP, MP ad hoc teacher indian express news اعتراض معلم که تنها به شاهین در dharna همراه با دیگر دانشگاه, مهمان معلمان در Shahjahani پارک در اینجا از گذشته 72 روز tonsured سر او را به فشار برای تقاضای خود را برای regularisation. (ANI)

یک زن معلم مهمان tonsured سر او در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک اضطراب راه اندازی شده توسط ad hoc معلمان در Madhya Pradesh به تقاضا regularisation از خدمات خود را.

اعتراض معلم که تنها به شاهین در dharna همراه با دیگر دانشگاه, مهمان معلمان در Shahjahani پارک در اینجا از گذشته 72 روز tonsured سر او را به فشار برای تقاضای خود را برای regularisation.

مخالف بی جی پی ضامندار به حادثه حمله به کنگره دولت در دولت است.

در اوایل هفته گذشته پرداختن به یک تجمع در تیکمگره کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia هشدار داده بود از یک اضطراب اگر دولت موفق به دیدار با خواسته های اعتراض معلمان خوش آمدید.

در گفتگو با خبرنگاران پس از tonsuring سر او Shaheen گفت: آنها در حال نشستن در یک dharna پس از گذشته 72 روز اما دولت هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به مطالبات اصلی میان آنها در حال regularisation از خدمات است.

او ادعا کرد برخی از مهمان معلمان باید خودکشی به دلیل وضعیت بد مالی.

“من باید تدریس دانش آموزان به عنوان مهمان برای 15 سال گذشته و تضمین آینده ای روشن خود را. اما وجود دارد هیچ آینده کودکان خود ما.

“ما در حال regularised به عنوان وعده داده شده توسط دولت در حال حاضر (وعده ساخته شده توسط کنگره در طول سال 2018 سنجی مونتاژ), او گفت:.

BJP معاون رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر Shivraj سینگ Chouhan در زمان به توییتر برای ابراز غم و اندوه خود را بیش از این حادثه.

Chouhan همچنین به نقل از یک صدای جیر جیر از وزیر کمال نات ارسال شده در فوریه 12, 2018, زمانی که BJP در قدرت در دولت.

در فوریه 2018, صدای جیر جیر, Nath تا به حال ناودان BJP دولت برای حفاظت از “افتخار” از زنان مهمان معلمان که تا به حال پس از آن tonsured سر خود را به تقاضا دائم وضعیت را برای شغل خود را.

وزیر حتی امروز مو زنان نمادی از احترام است. مهمان خواهر معلم tonsured سر خود را به بیدار شدن خواب خود, دولت, آیا هر ایده از درد و رنج خود را امروز ؟

“آیا شما احساس می کنید که دولت شرمنده است امروز ؟ شما را از هر گونه اقدام برای بهبود?, Chouhan خواسته در یک صدای جیر جیر.

از سوی دیگر وزارت امور خارجه کنگره سخنگوی نارندرا Saluja گفت: هیچ یک از مهمان معلمان حذف خواهد شد از کار خود را.

در مورد خواسته Chouhans جیر و tonsuring از سر زن با مهمان معلم Saluja گفت: این غم انگیز بود در طول BJP رژیم است. آن است که هنوز هم غم انگیز است.

“ما در حال حاضر موضع ما روشن است که هیچ کدام از معلم مهمان در کالج ها حذف خواهد شد از پست خود. آنها نیز در نظر گرفته شود برای پست های خالی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>