MP تعداد عبور از 2500 کارشناسان درخواست دولت عراق را تست اطلاعات عمومی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعداد Covid-19 موارد در Madhya Pradesh رفته تا به 2,560 به عنوان 173 بیماران بیشتر مردم شده اند مبتلا به این بیماری پس از شنبه حتی به عنوان دولت را متوقف کرده است و دادن اطلاعات در تست به مدت سه روز. دولت تا کنون گزارش شده 130 Covid-19 مربوط به مرگ و میر.

با توجه به دولت Covid-19 بولتن در چهارشنبه 104 تازه موارد گزارش شده از ایندور به تنهایی که گرفته شده در شهرستان عفونت شمارش به 1,476 دفاع. ایندور گزارش شده است عمده ای از Madhya Pradesh را Covid-19 مرگ و میر–65.

بوپال به گزارش 483 Covid-19 موارد است. 14 افرادی که از این بیماری فوت در این شهرستان شامل حداقل 13 بازماندگان از سال 1984 گاز بوپال فاجعه گفت: Rachna Dhingra از Sambhavna اعتماد. “دولت و دولت مرکزی باید به سرعت عمل برای محافظت از زندگی بازماندگان فاجعه.”

در یک بیانیه مشترک کارشناسان بهداشت عمومی Amulya Nidhi و SR آزاد به دنبال جامع بولتن روزانه با اشاره به حرکت دولت به خودداری تست داده ها از آوریل 27. “تا مارس 26 وجود دارد 8,439 در انتظار نتایج آزمون. بسیاری از بیماران شده اند در انتظار برای تعداد زیادی از روز خود را برای نتایج آزمون. اما در حال حاضر به عنوان وجود دارد بدون اطلاعات داده شده در انتظار نتایج آزمایش و در دسترس بودن تست کیت وجود شفافیت در اطراف تست…”

در این بیانیه گفت: میزان مرگ و میر در, Madhya Pradesh بالاترین در کشور است. “هند و مرگ و میر است 3.21% در حالی که نرخ مرگ و میر در, Madhya Pradesh بیش از 5 درصد است. میزان مرگ و میر شده است راکد در حدود 5% در دو هفته گذشته. میزان مرگ و میر در دهلی نو 1.62% Maharashtra 4.29% گجرات 4.79% و در راجستان 2.11%.”

اضافی دبیر کل (سلامت) محمد Suleman نمی تواند رسید برای نظرات خود را.

یک مقام رسمی که نمیخواستند به نام وزیر بهداشت گفت: Narottam Mishra گفت: وجود خواهد داشت یک جهش در تعداد موارد یک یا دو بار قبل از این وضعیت را بهبود می بخشد. او گفت که دولت پنهان نمی داده اما گرفتن اطلاعات به تدریج از مناطق. “از آن رو دشوار است را به یک تصویر واضح که چگونه بسیاری از نمونه های جمع آوری شده در سراسر کشور.”

Madhya Pradesh کشیده شده فلاک برای دست زدن به آن از همه گیر است و در میان کشورهای که در آن مرکز deputed تیم های میان وزیران برای بررسی درک ساقط در تلاش برای کنترل این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>