MP: 14 مهاجران 4 نفر دیگر موجود در میکسر سیمان در تلاش برای رسیدن به لکنو در میان مستند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: آوریل 2 سال 2020 5:49:59 pm

MP: 18 migrants found in cement mixer trying to reach home amid lockdown در میان 18 شد چهار نفر از کارکنان کامیون مالک. (تصویری screengrab)

این ایندور پلیس ره میکسر سیمان در نزدیکی اوجائین در روز شنبه برای پیدا کردن آن حمل و نقل 18 نفر از جمله 14 مهاجر کارگران از ماهاراشترا به لکنو در اوتار پرادش در میان سراسر کشور مستند. ویروسی نشان داد که کارگران در حال ظهور از یک سوراخ کوچک همراه با کوله پشتی خود را از سمت میکسر.

معاون سرپرست پلیس (ترافیک) Umakant چودری گفت: این خودرو کشف و ضبط شد و کارگران منتقل شده به یک مرکز قرنطینه که در آن آنها خواهد بود نمایش برای کوروناویروس.

“در طول روال بررسی در Panth Piplai روستا حدود 35 کیلومتر از ایندور ما متوقف کامیون لادن با سیمان و ظن. پس از باز کردن درب ما در بر داشت 18 نفر در داخل” پلیس راهنمایی و رانندگی زیر بازرس Amit Kumar Yadav گفت: خبرگزاری PTI.

“آنها تمام شد و فرستاده شده به یک پناهگاه برای معاینه پزشکی. یک اتوبوس نیز در حال مرتب به آنها ارسال به اوتار پرادش” Yadav اضافه شده است.

در میان 18 شد چهار نفر از کارکنان کامیون مالک.

FIR ثبت شده بود در برابر راننده کامیون در زیر بخش مربوط هندی قانون مجازات اسلامی (IPC).

مهاجران برخاستیم و چپ ماهاراشترا در جمعه همان روز مرکز کاسته محدودیت در حرکت کارگران. حداقل شش ویژه مسافر قطار به نام “Shramik ویژه’. فرار در سراسر کشور جمعه را به خانه کارگر است. از ماهاراشترا یک قطار رفتگان از Nashik در روز جمعه و رهبری برای بوپال. یکی دیگر از سمت چپ برای لکنو در روز شنبه.

(با ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>