مویس منچستر لیگ برتر برای ‘وحشتناک’ ثابت برنامه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

West Ham United manager دیوید مویس آمار در لیگ برتر برنامه پس از سمت خود سقوط ترس عمیق تر با یک 2-0 شکست تاتنهام در روز سه شنبه.

مویس خوشحال نبود کنار او خواسته شده بود تا دو بار در چهار روز در حالی که تاتنهام تا به حال لذت می برد یک روز اضافی ،

West Ham بودند مورد ضرب و شتم 2-0 در خانه ولورهمپتون واندررز در روز شنبه به لیگ برتر راه اندازی مجدد پس از سه ماه تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تاتنهام جلب 1-1 منچستر یونایتد در روز جمعه.

“من گفت: لیگ برتر است که ما اصلا بازی به مدت هشت روز (بعد از سهشنبه) به همین دلیل می تواند ما نیست که بازی چهارشنبه یا پنج شنبه شب,” او گفت.

“این وحشتناک تصمیم گیری از لیگ برتر و پخش نشده کمک کرد یا نه.”

92 باقی مانده بالا پرواز وسایل در حال فشرده به مدت پنج هفته با هر بازی زندگی می کنند در تلویزیون به دلیل طرفداران نمی تواند حضور در استادیوم.

تاتنهام رئیس خوزه مورینیو sympathised.

“صادقانه بگویم من فکر نمی کنم آن را عادلانه برای وستهام به اینجا می آیند با 24 ساعت کمتر برای آماده سازی از ما. در حال حاضر آن را نمی خوب,” او گفت.

مویس نیز ناراضی با تاتنهام را باز هدف خود هدف توسط توماس Soucek. مویس گفت: توپ برخورد کرده بود بازوی Davinson سانچز قبل از رفتن خاموش Soucek.

“من نمی تواند باور کند که آنها به حکومت است که به عنوان یک هدف” او گفت:. “هر کس آن را در ور خود را انجام نمی،”

شکست چپ West Ham معلق در هوا بالاتر از سقوط trapdoor با تنها یک هدف برتر تفاوت نگه داشتن آنها را در بالا بورنموث خواهد شد که در بالا West Ham اگر آنها جلوگیری از شکست در گرگ در روز چهارشنبه.

پس مویس وارد به جای اخراج مانوئل پلگرینی وستهام موفق به کسب فقط دو تا از 12 بازی های لیگ برتر و با چلسی به بازی بعدی آنها دارد و مشکل است.

(گزارش توسط مارتین هرمان; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>