کنار حرکت Avengers وجود دارد یک ابرقهرمان جدید در شهر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از آخر هفته گذشته یک دختر شش ساله و پسر Bridger شد جدیدترین و احتمالا جالبترین قهرمان پس از او خود را نجات داد, خواهر کوچکتر از یک حمله سگ. Bridger, بومی, وایومینگ, ایالات متحده با توجه به عمه اش رو کمی در چهره اش “چندین بار” هنگامی که او ایستاده بود در راه یک سگ, حمله او خواهر کوچکتر.

صدمات او دریافت کرده بودند وحشتناک به او “90 بخیه (یا گرفتن)” و در عین حال او تصمیم به گرفتن خود را خواهر و برادر جوان دست و اجرا نسبت به ایمنی. Bridger را قهرمانانه حماسه رفته ویروسی همیشه از عمه خود را به اشتراک گذاشته اکانت در Instagram و بسیاری بر روی صفحه نمایش ابرقهرمانان را ستوده اند و پسر جوان.

“افرادی که قرار هست انسان از دیگران در مقابل خود قهرمانانه ترین و متفکر مردم من می دانم. من واقعا احترام و تحسین شجاعت خود را و قلب خود را” بازیگر مارک رافالو به تصویر می کشد که نقش هالک/بروس بنر در Avengers فیلم حق رای دادن و اظهار نظر در پست.

“شجاعت واقعی نیست و تسلط بر مردم و یا مبارزه در برابر مردم و یا راه رفتن در اطراف مانند یک مرد سخت. شجاعت واقعی است دانستن اینکه چه چیزی درست است انجام دهید و انجام آن حتی زمانی که آن را ممکن است در نهایت صدمه زدن به شما به نحوی. شما بیشتر از مرد از بسیاری از من دیده یا شناخته شده است. با تحسین… مارک رافالو (بروس بنر/هالک/استاد)” او نوشت ،

درست مثل رافالو دیگر هالیوود قهرمانان و ستاره ستایش او شجاعانه تلاش های بسیاری از آنها مایل بودند “به عنوان نیمی از شجاع” به شش سال, Bridger که قطعا اثبات ضرب المثل قدیمی که همه ابرقهرمانان پوشیدن capes.

Follow @htcity در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>