Moto GP: ‘آماده تر از همیشه’ – سواران همه مجموعه ای برای جرز GP

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زمان نزدیک است و پیش از پیگیری اقدام برای Gran Premio Red Bull de España قبل از رویداد کنفرانس مطبوعاتی کردم چیز در دنده. قهرمان حاکم مارک مارکز (رپسول هوندا تیم) پیوست شده توسط سریع ترین مرد در تست Maverick وینلس (هیولا انرژی Yamaha MotoGP), فابیو Quartararo (پتروناس Yamaha SRT), Alex Rins (تیم سوزوکی Ecstar), Valentino Rossi (هیولا انرژی Yamaha MotoGP), جک میلر (Pramac مسابقه) و پل Espargaro (Red Bull KTM کارخانه مسابقه) به بحث در مسابقه یک بار دیگر.

مارکز برای اولین بار صحبت کرد و تاکید کرد که ما #RacingForThem.

“آن را به بازگشت به مسابقه MotoGP اما مهم ترین چیز این است که سعی کنید برای کمک به همه مردم است که تحت تاثیر قرار میلیون ها و میلیون ها نفر و بیشتر خواهد بود. اما همه کوچک کمک کند که ما می توانیم به آنها واقعا مهم است و ما انجام خواهد داد. مثل شما مانند بسیاری از سواران بود و مردم با وجدان شود که این ویروس هنوز هم وجود دارد و ما باید صبور باشید و همچنین پرداخت مقدار زیادی از توجه.

بعد تا تست بود که در دستور کار – با موتور سوار تیم هوندا به پایان رساندن سوم به طور کلی.

“امروز یک روز مهم است. ابتدا به پشت بر روی یک MotoGP پیگیری و پس از آن نیز به دلیل در پیش فصل من تا به حال چند شک و تردید; شک و تردید در مورد ویژگی های سمت شک و تردید در مورد فیزیکی من تصمیم اما دیروز همه چیز ثابت شد. من در حال حاضر کاملا مناسب است و می تواند سوار مثل من می خواهید. در این فصل من بود و تلاش زیادی است. در سمت های فنی در یک ساعت گذشته در قطر تست ما ساخته شده است یک گام بزرگ و دیروز ما مورد تأئید است که ما احساس از 2019 و است که واقعا مهم بود برای ما ، در حال حاضر از آن زمان به کار از آنجا که در حال حاضر ما نیاز به دوباره سعی کنید تمام چیزهایی که ما سعی در زمستان تست برخی از موارد جدید, بنابراین من به دنبال به جلو به روش سوارکاری دوباره فردا و نگه داشتن رفتن.”

یکی دیگر از نقطه صحبت شد و همچنین اخبار اخیر که Pol Espargaro خواهد شد پیوستن به رپسول هوندا تیم در سال آینده به عنوان مارکز’ برادر کوچکتر الکس حرکت به LCR.

“من همیشه احترام هوندا تصمیم به دلیل آنها سعی می کنند به بهترین انتخاب برای این تیم و سواران. سال آینده من خواهد متفاوت با هم تیمی سال گذشته من تا به حال یک هم تیمی های مختلف, اما, البته, این لحظه خاص است که ما در والنسیا با خورخه, هوندا بود, به دنبال بهترین سوار در دسترس; این Moto2 قهرمان جهان, الکس. در این سال او در رپسول هوندا تیم اما در سال آینده در LCR. این یک حرکت خوب برای او به دلیل بودن در یک رپسول هوندا تیم به این معناست که بر روی سکو. به صورت عادی rookie سوار عادی گام برای شروع با یک تیم مانند LCR و برای او خوب است که او به حمایت از HRC. و من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن این تیم با پل در سال آینده. آن جالب خواهد بود برای دیدن سطح KTM و هوندا و بودن در رپسول هوندا تیم به این معناست که بر روی سکو اگر نه آن را یک فاجعه بنابراین من خوشحال هستم با این وضعیت.

“کال می دهد بسیاری از ورودی به هوندا و HRC. او شده است در HRC خانواده برای سال های بسیاری با حمایت رسمی. این هوندا تصمیم اما همیشه غم انگیز زمانی که شما می بینید کسی در حال حرکت از این تیم اما در این مورد آن برادر من است پس از آن خوب است.”

وینلس بعدی در میکروفن و اسپانیولی شده است به دنبال شوم در تست – قبل و بعد از مستند. او همچنین برای تلفن های موبایل خوش بینانه پیش از جرز….

“بله من احساس فوق العاده منظورم جو داخل تیم بزرگ است, هماهنگی در این تیم بزرگ است. من فکر می کنم تمام قطعات وجود دارد. ما نیاز به نگه داشتن رفتن ما نیاز به نگه داشتن انجام کار و چه در حال ساخت در سال گذشته است. من نمی توانم صبر کنید به بر روی دوچرخه منظورم این است که ما به سمت چپ دوچرخه در قطر واقعا خوب فرم دیروز من احساس باور نکردنی از رقص و احساس وجود دارد.

“در MotoGP مهم باید در سطح هر روز و نه فقط یک نژاد. این مهم به بهبود قوام دوچرخه از آهنگ به آهنگ برای مطمئن شوید که ما نیاز به یک کمی بیشتر سرعت بالا اما ما یک پرش خوب این سال است.”

برای Quartararo در ضمن آن را در حال حاضر دانشجوی سال دوم فصل و او را به بازگشت به مسیر که او را دیدم خود را قطب اول در فصل گذشته. چگونه است که او احساس ؟

“پس از یک مدت زمان طولانی بدون سواری MotoGP دوچرخه, آن را بسیار سرگرم کننده به احساس سرعت. آن را آسان روز به دلیل 2020 دوچرخه ما فقط سوار در Sepang و مالزی و من تلاش شد در اولین جلسه به دلیل آن را بسیار متفاوت به سال گذشته spec که من تا به حال اما من دیدم که دیروز پتانسیل دوچرخه واقعا خوب بود و ما نیاز به انطباق و به سرعت به عنوان امکان پذیر است به این دلیل که دیگر بچه ها نیز واقعا سریع است.

“من فکر می کنم که مانند ماوریک گفت: سرعت بالا چیزی است که ما هنوز هم نیاز به بهبود اما راستش من احساس واقعا خوب با دوچرخه. هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که ما نیاز به تنظیم در مقایسه با سال گذشته دوچرخه اما به فاصله با مارک ما نیاز به انجام یک کار واقعا خوب چون ما می دانیم که او سریع در همه جا و در هر شرايط بنابراین ما نیاز به سرعت انطباق با هر وضعیت. در باران او خیلی سریع در برنو در مخلوط شرایط او خیلی سریع بنابراین ما همچنین نیاز به انطباق به عنوان یک سوار در این شرایط است.

یکی دیگر از سرمقاله روزنامه تصرف در تست شد الکس Rins و سوزوکی به عنوان یک کل با هم تیمی جوآن میر نیز به دنبال سریع. Rins موافق این مارکی نگاه به در یک جای خوب پیش از فصل بازکن.

“ما ساخته شده است یک گام بزرگ از سال گذشته است. دوچرخه ما خیلی تغییر کرده بنابراین با تشکر از شما به سوزوکی بچه ها برای کار در ژاپن برای جدید شاسی و موتور. فصل بسیار خوب بود ما آغاز شده باستثنای اعتماد به نفس زیادی بر روی دوچرخه. من فکر می کنم من آماده تر از همیشه و من می خواهم برای شروع در حال حاضر.

“در سال گذشته یک سوم آخر سال ما از دست رفته برخی از ثبات است. اما در این سال ما در بر داشت چیزی بر روی دوچرخه و در زمستان من سخت کار می کرد در طول زمستان به بهبود قوام بنابراین من سعی خواهد کرد برای مبارزه در بالا برای حداکثر زمان ممکن است.

از Rins آن را نقل مکان کرد به رسی که نیز ساخت سرفصل اما از نوع های مختلف. اما اولین, ‘دکتر’ debriefed این مستند.

“این یک وضعیت عجیب و غریب. همچنین یک زمان طولانی در خانه است و یک احساس متفاوت چون من در مسابقه قهرمانی جهان 24 و 25 سال است. این یک احساس متفاوت به دلیل آن را عجیب و غریب برای ما به زندگی بدون فشار و آدرنالین از مسابقه آخر هفته. این عجیب و غریب بود در ابتدا کمی خسته کننده نیز چون ما نزدیک به شروع و ما را متوقف و برای 2 ماه. اما پس از آن زمانی که شما را در درک ریتم خود را و همه چیز آن را نیز خوب به ماندن در خانه. من احساس می کنم خوب است. اما من بسیار خوشحال به راه اندازی مجدد. من فکر می کنم که همه طرفداران در سراسر جهان و افرادی که در اینجا کار از دست MotoGP بسیاری پس از آن که ما به شما راه اندازی مجدد. دیروز ما در حال حاضر در مسیر بازگشت بر روی دوچرخه و آن را مدت زمان طولانی است اما آن را مانند یک روز با همان احساس و همان شادی و فردا شروع می کنیم یک مسابقه عادی آخر هفته.”

و تست ؟

“در بعد از ظهر آن کمی مشکل تر است. ما باید به کار در سرعت از آنجا که ما برای رفع برخی از چیزهایی. اما به طور کلی من در P5 کلی و آن را بسیار بد است.”

آن زمان بپرسید – آیا او برای بازگشت 2021? به نظر می رسد ،

“برای من این وضعیت تغییر طرح یک بیت از آنجا که من نیاز به مسابقه در سال 2020 به تصمیم می گیرید اگر من رفتن به مسابقه در سال 2021 برای دیدن اگر من هنوز هم می تواند سریع و رقابتی اما در پایان من باید به تصمیم من بدون مسابقه. اما من صحبت های زیادی با یاماها و من می خواهم برای ادامه. آن خواهید بود یک تلاش بزرگ به دلیل هنگامی که شما شما باید به کار بسیار اما من می خواهم به بخشی از بازی نیز در سال آینده, و من در حال حاضر با یاماها و من صحبت کرد در حال حاضر با پتروناس و همه چیز ثابت است. من امضا قرارداد به دلیل آن هنوز آماده نیست چون ما برای ساخت تیم و آن بستگی بسیار زیادی اگر بسیاری از مردم حرکت خواهد کرد از یک تیم دیگر به دلیل فابیو و من تغییر خواهد کرد اما من فکر می کنم که ما رفع آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

میلر در ضمن در حال حاضر خود را 2021 امضا در خط خال خال به عنوان او را حرکت به کارخانه Ducati تیم. که و استراحت طولانی شد برای اولین بار به پوشش برای استرالیا.

“اول از همه پسران گفت: این عجیب و غریب بود که آماده رفتن به گرفتن همه لحاظ روانی امیدوار بشم و سپس رفتن به خانه. من خوش شانس بود به در مزرعه در استرالیا با خانواده این بیشتر وقت من در استرالیا برای 10 سال. این تنها زمانی است که من در سمت چپ صفحه اصلی تفکر “آه من واقعا نمی خواهید به ترک’ اما آن را به عقب و پشت بر روی دوچرخه. من یک کمی زنگ زده دیروز در چند دور اول اما من به سرعت آمد و به نظر با آن است. به آن چیزی که دوخته شده تا بیش از نیمه های عجیب و غریب زیرا همانطور که می دانیم این قرارداد به طور معمول مذاکره مسابقه به مسابقه و به انجام آن در طرف مقابل از جهان بود در نوع خود عجیب و غریب اما در یک راه خوب. من stoked در مقابله و من نمی توانم صبر کنید برای سوار برای Ducati تیم اما همانطور که ما در مورد صحبت می کنند که ما نمی 2020 آغاز شده است. تمرکز اصلی در حال انجام یک عملکرد جامد شروع که در آن ما به سمت چپ خاموش در سال گذشته است. آنها به من داده زیادی در طول چند سال گذشته این امر می تواند دوست داشتنی به چیزی به آنها.

“ما بسیاری از جایگاههایی سال گذشته اما متاسفانه همه آنها در مرحله پایین. بنابراین ما سعی خواهیم حرکت از وجود دارد اما آره Pramac حمایت من از طریق ضخیم و نازک در سال گذشته حتی من از وضعیت من قبلی به طوری که من احساس می کنم موظف به آنها چیزی را به جشن می گیرند. من قادر به آنها را اولین موقعیت قطب بنابراین چه کسی می داند آنچه را که آنها می توانید انجام دهید!”

آن زمان به شنیدن از پل Espargaro. حرکت خود را از KTM به رپسول هوندا تیم تایید شد فقط قبل از جرز و کلیدی این موضوع.

“آن را به یک سلول با تعداد زیادی از فراز و کاملا تصمیمات بزرگ و بسیاری از احساسات در میان است. در پایان به سوار شدن در برابر و یا با بهترین سوار در حال حاضر در شبکه آن را دشوار است برای گفتن ندارد. و در یک جهان تیم قهرمان و کارخانه آن را دشوار است برای گفتن ندارد. بنابراین من فکر زیادی در مورد آن. این یک تصمیم دشوار است چرا که آن را به چهار سال شگفت انگیز با KTM که در آن ما آمده ایم از تاریک ترین وضعیت در قطر 3 سال پیش و در حال حاضر ما در یک محل که در آن ما می توانید شروع به لذت بردن از مسابقه در حال حاضر ترک مرا ناراحت می کند. اما من با 29 سال سن دارد و مثل همه من می خواهم حداکثر از MotoGP, و من فکر می کنم در کوتاه مدت به حرکت در این کارخانه است که به فوق العاده هیجان انگیز است اما در حال حاضر ما فقط در آغاز این سال پس از آن زمان برای شروع مسابقه و لذت بردن از این در سال گذشته با KTM جایی که من هنوز هم فکر می کنم من می توانم چیزی بسیار بزرگ است.

“از آنجا که ما شروع به ذهنیت ما فقط در برد. هنگامی که ما شروع شده 3 سال پیش ذهنیت وجود دارد اما ما نیست که دستگاه به آن را انجام دهد. در حال حاضر ما در حال نزدیک شدن به این هدف است. ما هنوز در آن مرحله اما آن چه ما در حال فکر کردن در هر زمان من پرش بر روی دوچرخه و هر بار که من را برای یک زمان دامان و هر بار که می بینم چراغ بیرون رفتن. ما در حال رفتن به سعی کنید به پایان برساند که در رابطه با نتایج بزرگ. ما مسابقه دو بار در اتریش است که خبر خوبی برای KTM این آهنگ که مناسب ما هست بنابراین ما باید یک زن و شوهر از فرصت برای به دست آوردن نتایج خوب است و ما در حال رفتن به سعی و پایان است که رابطه طولانی با بهترین نتایج ممکن است.”

تمام عمل خواهد بود زنده بر روی کارتهای SD و HD از GP در 18 ژوئیه سال 2020 شنبه از 4:00 PM (IST) با مقدماتی مسابقه و پس از مسابقه اصلی روز یکشنبه 19 ژوئیه سال 2020 از 2:30 ساعت (IST).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>