Motera محله می شود سر رسیده بالابر پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ساکنان زندگی در داخل و اطراف Motera ورزشگاه احتمالا ضمن تشکر از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت بسیار مورد نیاز بالابر مدنی زیرساخت های خود در محلات را دریافت کرده اند. چند دولت و سازمان های دولتی از جمله احمدآباد شهری توسعه خودگردان (اعوده) و احمدآباد Municipal Corporation (AMC) درگیر شده است و در صورت بلند است که در جریان چند هفته گذشته.

علاوه بر Motera, Bhat و Koteshwar بیش از حد بهره مند از تلاشی که می آید جلوتر از رییس جمهور اولین سفر به هند است. او را از آدرس یک رویداد Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن در Motera در فوریه 24.

Sunil دس ساکن Sampad اقامت در Koteshwar جاده در نزدیکی ورزشگاه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید augurs خوبی برای ساکنان خود محله است. AMC و اعوده شده اند بی تفاوت به درخواست برای راه اندازی یک دستگاه درایو در منطقه برای این همه سال او ادعا کرد.

“ترک به تنهایی زیباسازی ما جنگیدند امکانات اولیه مانند چراغ و مناسب جاده ها برای چندین سال. ما درخواست کاهش یافت و در گوش های ناشنوا به عنوان مقامات ذکر شده یک بودجه بحران برای دولت متاسفم از امور. سپس ما آن را بر خودمان به گیاه چریش نهال و خواست AMC برای تامین امنیت سپاه پاسداران اما بیش از حد بود که رد. در حال حاضر یک شبه مقامات کاشته شده و درختان نخل و تعمیر جاده های خراب. چگونه می توانید همان مقامات صرف 80 تومان کرور روپیه در prepping برای بازدید از رئیس دولت و چشم پوشی ساکنان محلی نیازهای پرسید:” داس فناوری اطلاعات (IT) حرفه ای با یک شرکت خدمات مالی.

Lalit شاه یک مغازه دار در Koteshwar جاده امیدوار است که رییس جمهور آمریکا نیز بازدید از سایر نقاط شهر است که می تواند با یک “بسیار مورد نیاز در ارتقاء امکانات رفاهی مدنی”. یک کشش از Koteshwar-Bhat جاده یکی از 16 جاده ها در حال کار بر روی پیش از سفر. با توجه به گجرات دولت حدود 45 تومان کرور روپیه صرف بودن در جاده ها و تعمیر و دیگری تومان 6-8 کرور در زیباسازی درایو.

جنجال بر دیوار ساخته شده برای پنهان کردن زاغه از بازدید از شخص مشاهده نیست و در حال مرگ ،

AMC بنا 600 متری چهار فوت ارتفاع دیوار برای حفظ Sarania Vaas های فقیرنشین واقع در حدود هفت کیلومتر از Bhat-Motera جاده خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن را دید.

AMC کمیسر Vijay Nehra گفت: تصمیم به ساخت دیوار مرزی در اطراف Sarania Vaas زاغه و مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید متصل هستند.

در جای دیگر موانع پوشش داده شده با پارچه ساخته شده اند.

Brothers-in-law, مانگا بهایی و Dhanshuk داداش Devipujak که زندگی در shanties در Bhat-Motera جاده واقع شده نزدیک به ورزشگاه هستند نگران بسیاری است.

“ما شده اند به گفته مقامات که یک پارچه سبز قرار داده خواهد شد تا به بلوک ما shanties’ نمایش (از ناروا). اما چه کسی می داند ؟ ما هنوز هم می تواند اخراج شود” گفت: مانگا داداش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>