‘گلف بازان بسیاری را در قرمز اگر آنها نمی, رقابت در چند ماه آینده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به در آغاز ماه مارس زمانی که من در مالزی برای ملی خود را باز کنید. هر چند گسترش سریع coronavirus بود و باعث نگرانی در سراسر جهان وجود دارد بدون ترس و وحشت جمعی در خانه بود و من امیدوار رقابت در هند باز کردن و گذراندن وقت با پدر و مادرم در دهلی نو. پس از انتقال به دبی در ماه اوت سال گذشته با همسر و دختر, صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده و برای خوابیدن در رختخواب من شد بزرگترین takeaways من دنبال شد.

بعد از دو هفته رفت و در یک دیوانگی به عنوان یک رویداد پس از دیگری رو به تعویق افتاد و هنگامی که هند باز رفت که راه را به عنوان واقعیت در ما خطور کرد. روشن شد ما خواهد بود در دهلی نو برای برخی از زمان است و این وضعیت تا به حال مواجه می شود ،

پس کاملا چند حوادث در تور آسیایی رو به تعویق افتاد, من فرستاده ورود من برای دو تورنمنت در مدار داخلی در احمدآباد و پونا اما در عرض سه ساعت از ثبت نام آنها بیش از حد قرار داده بودند ، من نا امید شده بود به از دست رفته را در بازی های المپیک توکیو داشتن شده است به مقدماتی خوانده شده را علامت. پس از لرزشی من شروع درمان این مستند به عنوان خارج از فصل و شروع کار در دراز مدت مسائل.

بازی های المپیک در حال به تعویق افتاد (به 2021) تسکین بخش است, اما از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما می توانید به گلف و به رقابت بپردازند. چنین بار نیاز به روش های نوآورانه و اراده برای به دست آوردن لبه بیش از رقبای. ما ورزشکاران هستند هرگز کوتاه الهام بخش و برای من Vijay Singh یک بت. هنگامی که او در فیجی, Vijay آیا دسترسی به علاقه داشتن به امکانات. او رفت و به ساحل با باشگاه گلف و smacked توپ در اطراف. از چنین آغاز “بزرگ فیجی” جدا تایگر وودز به عنوان جهان بدون 1 در حالی که در سال 2004 برنده 34 بار در تور PGA و القاء شد به جهان گلف Hall of Fame در سال 2006.

من زیر این برنامه نوشته شده توسط مربی در دبی که شامل اجرا و استفاده از therabands و دیگر باندهای ورزش. با ورزشگاه تعطیل نیست و همه ممکن است اما من شده اند قادر به انجام بسیاری از آنچه تجویز شده است. خوردن حق نیز حیاتی در این زمان.

تا دهلی باشگاه گلف باز بود وجود دارد دامنه به بازی اما در حال حاضر آن را در مورد هدف قرار دادن توپ از فواصل مختلف در مزرعه. من می خواهم به آماده هر زمان که تور رزومه و مارتین Kaymer نمونه آنچه عمل می تواند رسیدن به. پس از رفتن karting حادثه در سال 2009 در آلمان بود و برای شش ماه و اجازه داده شد تنها به زدن توپ توسط پزشکان است. او ساخته شده بسیاری از زمان ها دور و به زودی پس از بازگشت او شد جهان شماره 1.

با وجود به تعویق افتادن پنجره برای المپیک صلاحیت خواهد شد بسیار کوچک با توجه به عدم قطعیت و من قصد دارم به در بالای بازی هر زمان که تور رزومه.

این بار دشوار اما من امیدوارم که ما جزر و مد بیش از این سرعت به عنوان ورزش نمی تواند در به طور نامحدود. به غیر از تعداد انگشت شماری از بازیکنان که باید جهانی حامیان تقریبا همه گلف بازان خواهد شد در صورتی که نمی توانید به رقابت در چند ماه آینده.

(همانطور که به رابین بوز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>