بیش از 8,500 نظامی پزشکان و کارکنان پشتیبانی در حالت آماده به کار به عنوان هند دعوا Hlb…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیش از 8,500 نظامی پزشکان و کارکنان پشتیبانی آماده هستند برای کمک به دولت در مبارزه با Covid-19 همه گیر جدا از 9,000 تخت بیمارستان است که آماده شده است برای پاسخگویی به شرایط اضطراری دولت گفته شد توسط نیروهای مسلح در روز چهارشنبه.

بررسی آمادگی نیروهای مسلح برای مبارزه با Covid-19 آمد در یک ویدئو کنفرانس به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh. همچنین با حضور رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat, ارتش, ارشد, Manoj Mukund Naravane و IAF رئیس Air Chief Marshal RKS tony addison.

رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat گفته وزیر که نیروهای مسلح ساخته شده اند بیش از 9000 تخت بیمارستان در دسترس برای Covid-19 موارد و جدا شده اند اختصاص داده شده به طور انحصاری به مقابله با کروناویروس.

نیروهای مسلح اختصاص داده اند و 28 خدمات بیمارستان برای مدیریت Covid-19 موارد است. همچنین پنج بیمارستان اجرا شده توسط نیروهای مسلح مجهز به انجام Covid-19 آزمون و شش بیشتر خواهد بود به این فهرست اضافه شده به زودی.

“بیش از 1000 evacuees هستند در قرنطینه امکانات در Jaisalmer جودپور چنای Manesar, Hindon و بمبئی. خود را قرنطینه دوره به پایان خواهد رسید و با 7 آوریل” Rawat گفت: در این ویدیو کنفرانس که با حضور بالای نظامی و وزارت برنج.

هفته گذشته ارتش گفت: آن آماده شد برای گسترش شبکه خود را از بيمارستان های نظامی و امکانات آزمایشگاهی به دولت مدنی برای کمک به مدیریت Covid-19 نقاط.

سپهبد Anup Banerji که سران نیروهای مسلح و خدمات درمانی گفت: “بازنشسته بهداشت حرفه ای شده اند نگه داشته و در آمادگی به داوطلب ارائه خدمات خود…تجهیزات لازم تهیه شده است و اعزام به بیمارستان های مختلف.”

حدود 25000 ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه (NCC) دانشجویان نیز در حال بسیج لازم برای ارائه کمک های محلی گفت: وزارت دفاع انتشار.

نیروی هوایی هند رئیس Air Chief Marshal RKS tony addison گفت: نیروی هوایی پرواز کرده بود به 25 تن از تجهیزات پزشکی در طول پنج روز گذشته. او تاکید کرد که بحرانی در کار عملیاتی شد و در حال انجام با همه احتیاطی لازم است.

ضروری لوازم پزشکی airlifted توسط جنگنده ها شامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), عفونی دستکش های جراحی و حرارتی اسکنر جدا از پرسنل پزشکی.

“به طور منظم هوایی از Covid-19 نمونه تست از اتحادیه سرزمین لاداخ به دهلی نو نیز در حال انجام است. نسبت به این C-17 و C-130, An-32, Avro و ● هواپیما هستند که وظیفه در صورت نیاز و نیروی هوایی اسرائیل است که به اندازه کافی بشود برای دیدار با تمام خواسته های در حال ظهور” یک IAF سخنگوی گفت.

در این دیدار فرمانده نیروی دریایی دریاسالار Karambir سینگ گفت: کشتی های جنگی بودند در حالت آماده به کار به گسترش هر گونه کمک مورد نیاز است.

دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان نیروهای مسلح گفت: پنج لایه نانو ماسک صورت N99 بود که تولید در جای پای جنگ. او گفت: 10,000 ماسک در حال حاضر ساخته شده و تولید را به زودی مطرح شود به 20,000 ماسک روزانه. او گفت: 50,000 لیتر عفونی ساخته شده توسط DRDO labs عرضه شده به نهادهای امنیتی مختلف از جمله پلیس دهلی. DRDO labs نیز عرضه شده 40,000 دیگر ماسک صورت برای پلیس دهلی. DRDO همچنین ترتیبات ساخته شده برای تولید 20,000 PPE کیت در هر روز.

آن را نیز درگیر در اصلاح هواکش به طوری که یک دستگاه می تواند پشتیبانی از چهار بيمار در همان زمان.

وزیر دفاع کارگردانی تمام سازمان های زیر نظر وزارت به کوشش های خود را و کار در هماهنگی نزدیک با وزارتخانه های دیگر برای مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>