بیش از 2900 مرده چین چرخ دنده تا برای ‘وارد’ Covid-19 موارد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز دوشنبه گفت: 202 جدید مورد تأیید و 42 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور در 24 ساعت گذشته مقامات اینجا را محکم در برابر اقدامات وارداتی موارد با شیوع وضعیت به سرعت در حال بدتر شدن در سطح جهان است.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 80,026 تا پایان روز شنبه با 2912 مردم در حال مرگ از Covid-19 اپیدمی ملی کمیسیون بهداشت (NHC) مقامات روز دوشنبه گفت:.

تعداد Covid-19 موارد در وقوع کانون ووهان کاهش یافت و به زیر 200 برای اولین بار در 34 روز رسانه های دولتی گزارش داد و اضافه کرد که 196 مورد جدید گزارش شده در هوبئی استان در 24 ساعت گذشته با 14 شهرستانها گزارش صفر در موارد جدید

با توجه به گزارش ها در رسانه های دولتی به رسانه های جنوب شرق استان ژجیانگ چین گزارش داد که “وارد” مورد Covid-19 از ایتالیا تبدیل شدن به یک منطقه دیگر در چین است که دیده می شود یک مورد از خارج از کشور پس از پکن و گوانگدونگ و Ningxia Hui منطقه خودمختار.

در تمام پنج وارداتی موارد گزارش شده در چین که در پکن.

“دو وارداتی موارد Covid-19 گزارش در پکن در روز شنبه بودند اتباع چینی که در حال پرواز در ایران بوده و در تماس نزدیک با تایید Covid-19 بیمار که آمد به شمال غربی چین Ningxia Hui منطقه خودمختار از ایران” جهانی بار گزارش روز دوشنبه.

چین با اتخاذ اقدامات سختگیرانه در ورود و خروج کنترل اپیدمی از جمله نیاز به ارائه اعلامیه سلامت به صفحه نمایش مردم با بیماری علائم Wei Lin, یک مقام در اداره کل گمرک گفت.

“هر کسی ورود و یا خروج از فرودگاه و بنادر باید درجه حرارت خود را چک و بازرسی های دقیق انجام خواهد شد در افراد با علائم کسانی که از مناطق به شدت ضربه توسط این ویروس و کسانی که تا به حال تماس با تأييد بیماران” Lin گفت.

در ضمن یک تحقیق جدید led با بالا تنفسی متخصص زونگ, اتباع, که منجر NHC ضد شیوع کمپین پیدا کرده است که متوسط دوره کمون این بیماری کروناویروس شد چهار روز و نزدیک به نیمی از بیماران نیست یک تب زمانی که برای اولین بار بستری در بیمارستان است.

تیم مطالعه بر روی این بیماری در چین بر اساس یک مجموعه از 1099 Covid-19 بيمار از 552 بیمارستان در طی دو ماه از وقوع.

شد منتشر شده در مجله پزشکی معتبر, The New England Journal of Medicine.

زونگ و تیم خود را محاسبه داده ها پس از حذف موارد شدید از جوجه کشی: دو نفر از این نمونه پیدا شد با یک دوره کمون از زمانی که 24 روز و برای کسانی که زندگی در ووهان هوبئی استان برای مدت زمان طولانی و یا در تماس با ووهان ساکنان دوره کمون معمولا صفر روز.

این مطالعه نشان داد که شايعترين علايم تب (43.8 درصد در پذیرش و 88.7 درصد در طول بستری شدن در بیمارستان) و سرفه (67.8 درصد).

در بيماران مورد مطالعه شامل بیش از 23 درصد حداقل یک همراه بیماری مانند فشار خون بالا و بیماری انسدادی مزمن ریوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>