بیش از 100 کلمبیا سربازان دخیل در سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی ارتش می گوید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حداقل 118 اعضای ارتش کلمبیا پرداخته شده است از سال 2016 به اتهام دست داشتن در سوء استفاده جنسی علیه کودکان سر از ارتش در روز چهارشنبه گفت: در میان اتهام خشونت جنسی توسط سربازان در برابر دختران جوان است.

از 118 سربازان و مقامات ارتش و 45 از کار اخراج شدند در حالی که باقی مانده 73 روبرو هستند کیفری و انضباطی تحقیقات توسط دادستان کل و عامل دفاتر کل ادواردو Zapateiro گفته مجازی کنفرانس خبری.

ارتش اتحاد “تحمل صفر” را برای سوء استفاده جنسی توسط کسانی که در درون صفوف خود را Zapateiro گفت: مرجع آمار و ارقام از ارتش بررسی رفتن چهار سال است.

هفت سرباز دستگیر شدند در هفته گذشته به اتهام سوء استفاده جنسی از یک دختر بومی در ریسرلدا استان است. تمام هفت مرد و سه نفر از مافوق خود شده اند از کار اخراج شدند در حالی که دو بالاتر-تا مقامات شده اند دوباره اختصاص داده است.

یک مورد دیگر – که یک دختر جوان به اتهام آزار جنسی توسط سربازان مختلف در حالی برگزار می شود در سایت در جنگل Guaviare استان برای چندین روز بدون آب و غذا – ظهور بیش از آخر هفته.

Zapateiro رد سیستماتیک تلاش برای محافظت از اعضای ارتش دخیل در اعمال خشونت جنسی علیه کودکان و گفت: تمام سربازان دریافت حقوق بشر آموزش است.

“هیچ کلمبیا سرباز آموزش دیده در موسسه برای حمله به حقوق بشر از پسران, دختران و نوجوانان,” او گفت:.

“من نمی خواهد تحمل هر نوع رفتار دور از اصول اخلاقی ارزش های اخلاقی و خوب و آداب و رسوم” Zapateiro گفت. “هیچ شانس دوم وجود دارد.”

به طور کلی مشخص نیست که چگونه بسیاری از موارد 118 مقامات درگیر هستند و یا بحث در مورد اتهامات آزار و اذیت جنسی ساخته شده توسط زنان سرباز در ماه های اخیر.

ارتش کلمبیا است 240,000 اعضا و منجر به این کشور در مبارزه با چریک چپ و باندهای جرم و جنایت تاسیس شده توسط اعضای سابق از جناح راست گروه های شبه نظامی.

ارتش شده است متهم با خشونت جنسی بازماندگان و گروه های حقوق بشر از نقض حقوق بشر در کلمبیا بیش از پنج دهه درگیری های داخلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>