چند تن از دانشمندان نوشته شده به شش عضو جنگل کمیته مشورتی (FAC) بعد از آنها آمد به می دانم که این پنل است که با توجه به اعطای جنگل ترخیص کالا از گمرک برای 3,097 مگه وات (MW) Etalin پروژه برق آبی که شامل پاکسازی حداقل 2.7 لاخ درختان در آروناچال پرادش را Dibang دره. این منطقه غنی از نیمه گرمسیری همیشه سبز و جنگل های بارانی و نادر گیاهان و جانوران است.

روز جمعه علاوه بر Umesh Sreenivasan دستیار استاد در هند موسسه علوم (IISc), بنگلور و ناندنی Velho, یک زیست شناس حیات وحش که تا به حال نوشته شده به FAC در روز پنج شنبه; Aparajita ری یک دانشمند ارشد در بنیاد حفاظت از طبیعت (NCF); Anindya سینها, یک استاد در موسسه ملی مطالعات پیشرفته; Rohit Naniwadekar روهان Menzies و Megha رائو-همه دانشمندان از NCF — همچنین نوشت: به FAC در دو حروف جدا از هم دیده می شود توسط HT, با استناد به تعدادی از کارشناسی مطالعات که برجسته زیست محیطی و تنوع زیستی و غنای Dibang دره.

یکی از حروف برجسته که جامعه مدیریت جنگل و یا چه نامیده می شوند به عنوان unclassed دولت جنگل های خارج از Dibang پناهگاه حیات وحش است که غنی از تنوع زیستی. قبلا یکی از دوربین دام-بر اساس مطالعات اشاره شده توسط FAC پیدا کرده بود که جامعه مدیریت جنگل های میزبانی بسیار بالاتر تنوع پستانداران از درون پناهگاه حیات وحش.

یک سال 2016 مطالعه با عنوان “کاهش آسیب به زیستگاه های حیات وحش” توسط پونا-بر اساس هندی, موسسه آموزش علوم و تحقیقات (IISER) یافت می شود که 24 پستاندار و 100 گونه پرنده ثبت شده در طول هشت روز بررسی دست کم گرفت این منطقه تنوع زیستی. “پرنده واقعی لیست عرض 10 متر شعاع Etalin-Damro جاده به احتمال زیاد نزدیک به 300 گونه از جمله برخی از آنهایی نادر مانند بلیته را تشکیل میدهند, بور کلفت Hornbill بخش Trogon, هاجسون را Frogmouth زیبا Nuthatch گوه-صورتحساب Babbler, Mishmi-رن-babbler و غیره” این مطالعه گفته بود.

دانشمندان به دنبال یک ارزیابی اثرات تجمعی از تمام پروژه های برق آبی در منطقه از جمله 3,097 مگاوات Etalin و 2,880 مگاوات Dibang چند منظوره پروژه — دو تا از بزرگترین hydel سرمایه گذاری در همان منطقه است. “ما با احترام, ارسال, است که اثرات پروژه های متعدد قرار داده شده در نزدیکی در همان رودخانه اندام باید ارزیابی هم به دلیل این آثار خواهد بود تجمعی و نه مستقل” آنها نوشت.

Naniwadekar, Menzies و رائو به حال انجام یک مطالعه بر روی رودخانهای پرندگان در سراسر چندین آزمونهای تشخیصی در شرق هیمالیا از جمله Dibang دره. آنها دریافتند تنوع بالا از جمله انقراض شکم سفید حواصیل و سفید بالدار اردک.

برق آبی پروژه های شناخته شده را تحت تاثیر قرار رودخانه جریان و در نتیجه تغییر زیستگاه این پرندگان است. سد شناخته شده به تاثیر منفی عرضه مواد غذایی نیز برای رودخانهای پرندگان و تغییر رسوب پویایی است. “ما می خواهم به مهربانی به درخواست شما مستقیم به سازمان های لازم برای انجام مطالعات سیستماتیک در ارزیابی پتانسیل اثرات تجمعی از اجرای پروژه های رودخانه در رودخانه زیستگاه و رودخانهای پرندگان قبل از این پروژهها ترخیص و قبل از سیستم های رودخانه به طور دائم و برگشت ناپذیر تغییر” آنها نوشت به این صورت است که یک پانل از کارشناسان و کارمندان تعیین شده توسط اتحادیه وزارت محیط زیست و جنگل ها و تغییر آب و هوا (MoEFCC).

FAC شنیده جنگل ترخیص پیشنهاد برای این پروژه در روز پنج شنبه. ارشد FAC عضو که نمی خواهید نام برد و گفت: هر چند تصمیم گیری در اعطای جنگل ترخیص به این پروژه گرفته نشده و در عین حال بسیاری از کاربران تا به حال مطلوب نظر آن را به دلیل آن است که یک بزرگ “انرژی پاک در پروژه” است که می تواند جایگزین انرژی کثیف. “ما تا به حال یک بحث طولانی و تمام دیدگاه های اعضای خود گرفته اند و در تاریخ ثبت شده. اکثر اعضای تا به حال مطلوب نظر و همچنین کمیته فرعی است که تا به حال بازدید سایت,” او اضافه شده است.

FAC عضو همچنین گفت که اعضای این گروه دریافت نکرده اند بسیاری از نمایندگان به طور مستقیم اما آنها را بررسی کنید اگر نمایندگی از دانشمندان ساخته شده اند.

HT گزارش شده بود در تاریخ 23 آوریل که یک FAC کمیته فرعی که در حال بازدید از سایت در ماه فوریه توصیه کرده است در گزارش خود به تاریخ مارس 21 که Etalin پروژه اجازه داده می شود به شرط این که توسعه سپرده پول برای حفاظت از حیات وحش در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im