‘قدرت بیشتر به هند و آمریکا دوستی’: ساعت توییتهایی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هواکش ارائه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در دوشنبه تشکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از رئیس جمهور ایالات متحده ارائه شده به کمک صدها نفر از هواکش به هند برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“با تشکر از شما @POTUS realDonaldTrump. این بیماری همه گیر در حال مبارزه جمعی با همه ما است. در چنین مواقعی آن را همیشه مهم برای ملت به با هم کار کنند و آیا به همان اندازه که ممکن است ما را از دنیا سالم و عاری از COVID-19” PM مودی توییتی.

“قدرت بیشتر به 🇮🇳 – 🇺🇸 دوستی!,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود تصمیم به قرار دادن فن در توییتر تاکید روابط نزدیک بین دو کشور.

“من با افتخار اعلام کرد که ایالات متحده اهدا خواهد شد هواکش به دوستان ما در هند است. ما ایستاده با هند و @narendrmodi در طول این بیماری همه گیر” به رئیس جمهور نوشت: در صدای جیر جیر به عنوان او رفت و به اذعان واکسن پروژه ها.

ایالات متحده خواهد ترابری 200, موبایل, پنکه, هر برآورد هزینه حدود 1 میلیون تومان برای کمک به سرخپوستان مبارزه با Covid-19 مردم آشنا با این تحولات گفت: HT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>