بیشتر بازیکنان فوتبال را دنبال بالا دوی قدم به قدم: Aditi Chauhan

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند, فوتبال زنان, دروازه بان تیم Aditi Chauhan احساس می کند که با رشد در مشخصات بازی در کشور بیشتر بازیکنان را به دنبال خواهد داشت قدم به قدم از پیشگامی بالا Devi که جرأت خارج از کشور در جستجوی یک کار حرفه ای.

فوتبال زنان است که انتظار می رود به افزایش با هند میزبانی FIFA U-17 جام جهانی سال آینده و جام ملت های آسیا در سال 2022. Aditi معتقد است بیشتر دختران را تقلید ملی, مهاجم تیم دوی که سال گذشته شد اولین زن هندی به بازی در یک پرواز لیگ حرفه ای در اروپا است. او در حال حاضر در اسکاتلند لیگ برتر با گلاسکو مبتنی بر رنجرز.

“چیزهای زیادی وجود دارد که بالقوه در هند. من می خواهم بیشتر دختران به دریافت چنین مواجهه و یادگیری از بازی برابر بهتر از مخالفان است. با بیشتر راه های برای دختران جوان آینده من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت که به دنبال خواهد داشت در بالا را قدم به قدم. بالا گوهر از یک بازیکن و حرکت خود را به رنجرز شگفت انگیز است” Chauhan بیان شد که در یک AIFF انتشار.

Chauhan, 27, خودش بازی کرده بود در انگلستان لندن-بر اساس West Ham بانوان بین 2015 و 2018 هر چند نه در ردیف بالا لیگ هنگامی که او به دنبال مطالعات خود را در انگلستان است. “استاندارد بازی, فرهنگ خیلی متفاوت است. آن را در مجموع حرفه ای راه اندازی در اروپا است. تجربه هایی که او می خواهد به دست آوردن بهره مند خواهد شد و نه فقط او (Devi) اما هند, فوتبال, کلی,” او گفت:.

“هر زمان که او می آید و به بازی برای تیم ملی ما مشتاقانه منتظر شنیدن در مورد تجارب خود را. من مطمئن هستم که او را دوست دارم برای به اشتراک گذاشتن همه از آن – به خصوص با U-17 ، او دانش را خیلی مهم شکل گیری حرفه ای از دختران جوان.”

Chauhan که به دست آورده 15 کلاه برای کشور پس از ساخت اولین بازی در سال 2012 نیز گفت: فوتبال زنان در حال حاضر تبدیل به بیشتر پان هند و رفته اند روز هنگامی که Manipuri بازیکنان به طور کامل تحت سلطه تیم ملی.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به بازی برای تیم ملی آن majorly توسط بازیکنان از مانیپور. اما آن را تبدیل به بیشتر از یک تیم متنوع در حال حاضر. این تیم در حال حاضر دارای یک پان هندی, نمایندگی,” او گفت:.

“رقابت برای مکان در این تیم رشد کرده است – هر کس است که با فشار دادن هر یک از دیگر. هیچ کس راحت است به عنوان جدید وجود دارد بچه ها که از همه بیش و تامین شکافها در تیم ملی. این که چگونه این تیم رشد کرده و نتایج را به خوبی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>