کویت دو منجر اتلتیکو 3-0 به پیروزی مایورکا در لیگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مونتویا به ثمر رساند و دو بار منجر به اتلتیکو مادرید 3-0 پیروزی مایورکا و گسترش آن پایان قوی به لیگ اسپانیا در روز جمعه.

دیگو سرمربی تیم شده است از عنوان نژاد که مورد مناقشه توسط رهبر انقلاب رئال مادرید و دوم-بارسلونا قرار می گیرد که آنها دنباله دار با هشت امتیاز.

اما اتلتیکو یکی از پرطرفدارترین تیم به لالیگا کنه قبل از آن تغییر تمرکز به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هشت به توان در پرتغال در ماه آینده.

در ماه مارس زمانی که لیگ متوقف شد اتلتیکومادرید بود و در تلاش برای امن لیگ قهرمانان اسکله برای فصل آینده است. آن است که در حال حاضر به خوبی در دوره به اتمام سوم. اتلتیکو باقی مانده است شکست نخورده در هفت بازی از لیگ اسپانیا را از سر گرفت پس از سه ماه توقف برای COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما در یک وضعیت پیچیده و قبل از توقف, اما ما باید بازی خوبی از ما رو به بازی شده اند و با یک نگرش” کویت گفت.

سرمربی طرف تحت سلطه سقوط-تهدید مایورکا از کیکآف.

کویت یک ضربه پنالتی به دست آورده که او کشیده Aleksandar Sedlar در این منطقه است. دروازه بان مانوئل رینا مسدود اعتصاب خود را, اما یک نقد و بررسی فیلم کمک داور سفارش ازنو از روی نقطه پنالتی پس از Sedlar وارد منطقه خیلی زود است.

کویت پا را به بالا و در تلاش دوم rifled توپ را به گوشه بالا و در دقیقه 29.

“از دست رفته و سپس برگشت و دوباره تلاش است بخشی از فوتبال” کویت گفت: در مورد پنالتی.

سابق چلسی و تیم فوتبال رئال مادرید عقب بود در رتبه بندی در نیمه اول آسیب زمانی که جرگه “Koke” Resurrección توپ را به سرقت برده و مارکوس للرنت روشن برای رسیدن به خط پایان که در آن او در بر داشت کویت در پست دور به صفحه اصلی ضربه بزنید.

اهداف بودند کویت 10 و 11 از فصل در لیگ برتر بازی کند.

مایورکا نمی تواند جمع اوری گشت و Renan لدی آمار میره برای اتلتیکو قبل از Koke گل در 79. شوت او منحرف کردن یک مدافع به رینا هیچ شانسی برای صرفه جویی در.

مایورکا باقی مانده بود پنج امتیاز از ایمنی با چهار بازی باقی مانده است.

___

بیشتر AP فوتبال https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>