مونترال WTA مسابقات قرار داده تا 2021

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مونترال WTA مسابقات را یکی از کلیدی ایجاد حوادث جلوتر از ما باز شده است axed و نخواهم بود تا 2021, مقامات گفت. این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه اوت 7-16 شده بود در معرض خطر پس از کبک استان درخواست شده است که تمام رویدادهای ورزشی و فرهنگی لغو شود از طریق 31 اوت به عنوان وسیله ای برای کاهش گسترش coronavirus. “به عنوان یک نتیجه از اقدامات اعمال شده توسط دولت کبک منع برگزاری رویدادهای تا 31 ماه اوت راجرز کاپ در مونترال به تعویق انداختن رویداد خود را به 2021” گفت: یک WTA بیانیه ای در روز شنبه.

“این WTA تکرار است که سلامت و ایمنی را همیشه در اولویت است. ما درک می کنیم این یک تصمیم دشوار است و ما به دنبال به جلو به پشت در مونترال در سال 2021.” مدیر مسابقات یوجین Lapierre گفت: تصمیم گرفته شده برای آنها.

“در آغاز COVID-19 بحران ما امیدوار بودیم که این وضعیت حل و فصل خواهد در زمان قادر به میزبان مسابقات ما همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده در تقویم. “بنابراین با قلبی سنگین که ما با دریافت این خبر اما ما درک می کنیم که این تصمیم لازم بود” Lapierre گفت.

“ما کار خستگی ناپذیر در ماه های آینده را سال آینده مسابقات یک جشن بزرگ که در طی آن ما قادر خواهد بود برای جشن گرفتن و لذت بردن از هر شرکت دیگر.” این آخرین ضربه به فصل تنیس است که بر روی یخ در ماه گذشته.

باز فرانسوی به تعویق افتاد از آن سنتی مه-ژوئن حافظه و موکول برای سپتامبر-اکتبر فقط یک هفته پس از انعقاد ما باز است. ویمبلدون لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم به این معنی که اولین تنیس می تواند از سر این سال جولای 13.

“آن را به عنوان در حال حاضر می ایستد در تور WTA معلق است از طریق جولای 12,” اضافه شده روز شنبه در بیانیه ای. “ما همچنان به همکاری با ما مسابقات همکاران در ارزیابی که ما قادر خواهد بود به عقب بر گردیم در دادگاه است.

“ما پیش بینی نیست هر بیشتر تصمیم گیری تا ماه آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>