موسمی جلسه گوا مجمع به احتمال زیاد محدود به تنها نشسته با توجه به…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

گوا سخنران راجش Patnekar تصمیم گرفته است برای جلوگیری آینده موسمی جلسه گوا مجلس قانون گذاری به یک روز امر برای یک رای-در-حساب فرمان می دهد که دولت این اجازه به صرف پول برای دیدار با مخارج آن و دیگر قانونگذاری اقدام می تواند برنامه ریزی شده بعد وقتی خشمگین coronavirus بیماری (Covid-19) شیوع فروکش.

یک حزب غیر رسمی برگزار شد و در روز جمعه به یک تماس در این زمینه است.”سخنران به نام به حال یک جلسه به دنبال همه احزاب” پیشنهادات. تصمیم بر آن شد که موسمی جلسه خواهد بود به کاهش یک روزه, امر به دلیل Covid-19 شیوع. کسب و کار کمیته مشورتی (BAC) تصمیم خواهد گرفت که در روز کسب و کار در مجلس گفت: وزیر Pramod Spike پس از این نشست است.

Digambar Kamat رهبر مخالفان و CM سابق گفت: او حزب (کنگره) نیز در موافقت با بلندگو Patnekar که مجلس جلسه باید محدود به دلیل افزایش Covid-19 موارد مثبت در دولت است.

“روز جمعه جلسه یک جلسه رسمی به نام با بلندگو. وجود دارد بحث در جنبه های مختلف. از آن شده است تصمیم به محدود کردن موسمی جلسه به بعد پس از بررسی وضعیت غالب در مورد Covid-19 شیوع در دولت” Kamat گفت.قبلا گوا فرماندار Satya رفیق ملک در مشاوره سخنران Patnekar برگزار شده بود دو هفته موسمی جلسه مجمع شروع جولای 27.

شده است وجود دارد در حال رشد اجماع میان احزاب سیاسی برای کاهش موسمی جلسه – معمولا طولانی ترین – گوا پس از گزارش حدود 1500 Covid-19 موارد مثبت در عرض پنج ماه و همچنین چهار مرگ و میر مربوط به عفونت های ویروسی.

استقرار پرسنل پلیس دخالت مقامات دولتی و چند تن دیگر بخش کارکنان را به برگزاری یک جلسه مجلس که در آن پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای است که همیشه ممکن نیست.اما مخالفان با احتیاط است که محدود موسمی جلسه را به دولت نجات به عنوان آن می تواند فرار از کبابی برای این ادعا نادرست از Covid-19 شیوع.

“ما توصیه مجازی موسمی جلسه مجلس. اما ما حتی نمی باید یک زیرساخت برای برگزاری الکترونیکی مونتاژ” گفت: Vijai Sardesai یک رهبر گوا جلو, پارتی, محلی مخالفت با ساز و برگ.او ادعا کرد که گوا دولت شد و آهسته در جذب آن به تشخیص مخاطرات بهداشتی ناشی از Covid-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>